ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 3851

Останні новини

20 Жовтня10:48 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
За даними УкрГідрометцентру, 20-21 жовтня у Києві висока (4 класу) пожежна небезпека.
19 Жовтня16:23 Рятувальники Святошинського району столиці провели навчання на одному із підприємств
Сьогодні, 19 жовтня, столичні рятувальники провели навчання по ліквідації умовної пожежі на території одного із підприємств.
19 Жовтня12:41 Столичних студентів навчають діям в надзвичайних ситуаціях
Рятувальники Солом'янського району Києва провели чергові навчання для столичнх студентів. Цього разу в фінансово-правовому коледжі.
17 Жовтня19:49 Представників Агенції з регулювання кризових явищ та стихійних лих Республіки Туреччини ознайомили з роботою пожежно-рятувальних підрозділів Києва
Після зустрічі з Головою ДСНС України Миколою Чечоткіним, іноземних колег більш детально ознайомили з особливостями пожежно-рятувальної служби нашої держави. Зокрема, делегація завітала до однієї зі столичних частин, на базі якої ознайомились з роботою пожежно-рятувальних підрозділів Києва. Також їм продемонстрували роботу оперативно-координаційного центру Головного управління, де більш детально пояснили механізми взаємодії підрозділів Київського гарнізону. Однозначно, дана зустріч для рятувальників Києва вкрай важлива, адже Туреччина має великий досвід в ліквідації надзвичайних ситуацій, яким можуть поділитись і з нами.
17 Жовтня18:10 На території Державного підприємства “Мобільно-рятувальний центр ДСНС України” відбулися спеціальні навчання аварійно-рятувальних підрозділів Служби
В рамках візиту Глави Агенції з регулювання кризових явищ та стихійних лих Республіки Туреччини Мехмета Гюлюоглу в Україну, іноземна делегація відвідала навчальний полігон Державного підприємства “Мобільний рятувальний центр ДСНС України”, де проходили спеціальні навчання щодо можливостей пожежно-рятувальних сил під час проведення операцій з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій різного характеру.
17 Жовтня16:38 Відбулись спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту взяли
Сьогодні в Інституті ядерних досліджень НАН України провели … тренування органів управління та сил цивільного захисту щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на арсеналах, базах зберігання (складах) озброєння Збройних Сил України, атомних електростанціях і гідроспорудах Дніпровського та Дністровського каскадів,
17 Жовтня09:53 Рятувальники Солом’янського району взяли участь у проведенні профорієнтаційного заходу «День професій»
Цими вихідними в одному із торгово-розважальних центрів міста Києва для дітей було організовано проведення профорієнтаційного заходу «День професій», до якого долучилися також і столичні рятувальники.
16 Жовтня13:54 В Солом’янському районі столиці пройшли навчання на одному із підприємств
Сьогодні, 16 жовтня, столичні рятувальники провели навчання на території одного із підприємств по ліквідації умовної пожежі.
15 Жовтня09:50 Впродовж минулого тижня столичні вогнеборці ліквідували 127 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 8 по 14 жовтня) пожежно-рятувальними підрозділами Київського гарнізону здійснено 266 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій.
14 Жовтня16:15 Рятувальники взяли участь у сімейному фестивалі «Осінь грай – fest»
Сьогодні, 14 жовтня, в парку «Молодіжний, що в Деснянському районі столиці, відбувся сімейний фестиваль «Осінь грай – fest».
14 Жовтня15:41 Рятувальники забезпечують безпеку населення під час святкування Дня захисника України
Рятувальники 24 години на добу пильнують за пожежною безпекою столиці, а у святкові дні свій відпочинок вони заміняють чергуванням. Та не дивлячись на це, ми щиро та від усього серця вітаємо усіх, хто сьогодні знаходиться на чергуванні і бажаємо вам здоров’я, сімейного благополуччя та наснаги у вашій нелегкій роботі.
14 Жовтня08:00 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у м. Києві Андрія Ватоліна з Днем захисника України
Шановні колеги, захисники України та ветерани! 14 жовтня наша країна відзначає три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів. Від колективу Київського гарнізону вітаю всіх з цими справжніми українськими святами, які увібрали в себе багаті і славні козацькі традиції, які уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії! Від усієї душі бажаю вам сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині.
13 Жовтня11:57 У період відзначення Дня захисника України близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС перейшли на посилений режим несення служби
У період проведення в країні заходів з нагоди відзначення Дня захисника України, з 9 години 13 жовтня до 9 години 16 жовтня, підрозділи ДСНС, в тому числі і рятувальники м. Києва, перейшли на посилений режим несення служби.
13 Жовтня11:56 "Своєчасно вживати заходів, адекватних рівню загроз, які виникають в осінньо-зимовий період можливо лише за належної організації роботи системи управління", - Микола Чечоткін
Своєчасно вживати заходів, адекватних рівню загроз, які постійно виникають в осінньо-зимовий період можливо лише за належної організації роботи системи управління. Йдеться про Штаби, як органи управління, а також пункти управління та систему зв’язку. Про це 12 жовтня повідомив Голова ДСНС Микола Чечоткін під час планового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
12 Жовтня15:44 Визначено переможця у конкурсі на кращу бойову підготовку серед пожежно-рятувальних підрозділів Київського гарнізону
Сьогодні, 12 жовтня, продовжились змагання у конкурсі на кращу бойову підготовку серед пожежно-рятувальних підрозділів Київського гарнізону.
12 Жовтня10:48 У Головному управлінні пройшли заходи з нагоди Дня захисника України
Під час проведення заходу, перший заступник начальника Головного управління Валерій Борис подякував рятувальникам за ту роботу, яку вони роблять на благо українського народу, привітав присутніх із Днем захисника України, який відзначається у нашій державі щорічно 14 жовтня, а також, з нагоди цього свята, вручив 14 рятувальникам відзнаки Президента України.
12 Жовтня09:15 Столичні рятувальники провели навчання в одному із торгово-розважальних центрів
Тож, сьогодні, 12 жовтня, столичні рятувальники провели практичні навчання з ліквідації умовної пожежі в торгово-розважальному центрі. Метою навчань є перевірка систем автоматичної пожежної сигналізації, димовидалення, відпрацювання дій як вогнеборців так і персоналу об’єкту у разі можливої пожежі на території об’єкту.
12 Жовтня09:01 У Києві проходить XVIІ Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2018”
9 жовтня у Києві, на території Міжнародного виставкового центру стартував XVIІ Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2018”. Упродовж тижня кваліфіковані фахівці у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки матимуть змогу продемонструвати власні розробки та інноваційні технології.
12 Жовтня09:00 Столичні рятувальники провели профілактичний рейд в житловому секторі
Мета заходу - проведення роз’яснювальної роботи і надання інформаційної допомоги населенню щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті, безпечної експлуатації опалювального обладнання та електричних приладів у осінньо-зимовий період.
11 Жовтня16:22 Розпочалися змагання «Кращий караул Київського гарнізону»
Сьогодні, 11 жовтня, розпочалися змагання між пожежно-рятувальними підрозділами Київського гарнізону у конкурсі «Кращий караул – 2018».
11 Жовтня15:58 До рятувальників 9-ї ДПРЧ на екскурсію завітали дітлахи
З метою пропагування пожежно-рятувальної справи у Київському гарнізоні, зменшення хибних виїздів підрозділів по заявкам від неповнолітніх громадян, підвищення престижу професії рятувальника, підрозділами ГУ ДСНС України у м. Києві організована тісна взаємодія з навчальними закладами.
11 Жовтня10:44 В АРЗ СП проведено розширену семінар-нараду щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства
10 вересня зі співробітниками аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління проведено розширену семінар-нараду стосовно дотримання вимог і обмежень антикорупційного законодавства для осіб, уповноважених на виконання функцій держави.
10 Жовтня14:00 Співробітники київського Главку взяли участь у Всеукраїнському практичному форумі
10 жовтня співробітники Головного управління взяли участь у головній події року в сфері пожежної та техногенної безпеки — VI Всеукраїнському практичному форумі «Пожежна і техногенна безпека – 2018: кращий досвід».
10 Жовтня09:58 Увага! Попередження про туман по Києву
За даними УкрГідрометцентру, по Києву вранці 10 жовтня туман, видимість 200-500 м.

    Твіт