ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 3227

Останні новини

11 Грудня15:41 Психологи Київського гарнізону взяли участь в супервізійному тренінгу
8 грудня на базі навчально-методичного центру Головного управління ДСНС України у Київській області в смт Чабани проведено супервізійний тренінг. Такого роду зібрання не тільки розширюють розвиток вмінь побудови та дотримання особистісних меж психологів Державної служби з надзвичайних ситуацій, а й обізнаність та майстерність фахівців в загалом.
11 Грудня11:00 Впродовж минулого тижня пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону ліквідували 58 пожеж врятували 1 особу
Впродовж минулого тижня (з 4 по 12 грудня) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 173 виїзди на ліквідацію пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
11 Грудня08:33 Увага! Попередження про ожеледицю та посилення вітру по Києву
За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, 11 грудня вранці ожеледиця, замерзання дощу та мокрого снігу на переохолодженій земній поверхні, а також до кінця доби посилення швидкості вітру до 15-24 м/с
11 Грудня08:14 Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагадує - дотримуйтесь правил пожежної безпеки
Основними причинами виникнення пожеж у помешканнях є порушення громадянами правил пожежної безпеки під час експлуатації електрообігрівачів та печей, а також паління у приміщенні, дитячі пустощі з вогнем, перенавантаження або несправність електромережі.
8 Грудня15:06 Рятувальники провели навчання на одній із столичних баз зберігання нафтопродуктів
7 грудня столичні рятувальники провели практичні навчання пожежно-рятувальних підрозділів Святошинського району з гасіння пожежі резервуарів заповнених нафтопродуктами.
8 Грудня14:21 Увага! Попередження про погіршення погодних умов по Києву
Вдень, 10 грудня у Києві мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, ймовірне утворення снігового покриву висотою 3-5 см.
8 Грудня13:46 В Солом’янському районі пройшли навчання на одному із заводів
8 грудня рятувальники Солом’янського району провели навчання на одному із заводів.
7 Грудня17:56 Рятувальники провели Конференцію Спортивної федерації пожежно – прикладного спорту м. Києва
7 грудня в Головному управлінні ДСНС України у м. Києві відбулася чергова Конференція Спортивної федерації пожежно – прикладного спорту міста Києва.
7 Грудня15:36 Увага! Попередження про туман у Києві
За даними УкрГідрометцентру, у найближчу годину з утриманням до кінця доби 7 грудня туман, видимість 200-500м.
7 Грудня15:05 У Печерському районі пройшли навчання в одному із готелів (ВІДЕО)
7 грудня рятувальники Печерського району провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації можливої надзвичайної ситуації в одному із готелів столиці.
7 Грудня14:46 Між підрозділами Київського гарнізону відбулися змагання з плавання
Сьогодні, 07 грудня, в Київському гарнізоні відбулись змагання з плавання.
7 Грудня12:12 До Всеукраїнського тижня права юридична служба Головного управління довела до столичних рятувальників інформацію про права людини.
Права людини — це природні можливості індивіда, що забезпечують його життя, людську гідність і свободу діяльності у всіх сферах суспільного життя. Права людини, обмеження чи тимчасове припинення яких у демократичній державі не допускається за жодних обставин. До них належать наступні права: право на життя, тілесну недоторканість, повагу людської гідності, недоторканість приватного життя, особисту та сімейну таємницю, захист честі та доброго імені, свободу совісті, свободу віросповідання, а також правовий, судовий захист, правосуддя і пов'язані з ним важливі процесуальні правила. Забезпечення цих прав є основною ознакою демократичності суспільства.
6 Грудня17:28 ДСНС України стала лідером рейтингу аналітичного дослідження «Відкритість Уряду 2:0», яке провів Офіс ефективного регулювання BRDO
З 7 по 25 жовтня Офіс ефективного регулювання BRDO проаналізував роботу 61 центрального органу виконавчої влади на предмет висвітлення їхньої діяльності, публічної інформації та розкриття відкритих баз даних. За результатами дослідження офіційних сайтів установ складено рейтинг «Відкритість уряду 2:0».
6 Грудня15:06 Ситуацію з пожежною безпекою в житловому секторі столиці показали рятувальники Святошинського та Оболонського районів
Холодний осінньо-зимовий період в пожежно-рятувальній службі – це час збільшення пожеж в житловому секторі. Статистика на сьогоднішній день невтішна, лише у столиці з початку року виникло понад 3 тис. пожеж саме в житловому секторі. За цей період на пожежах загинуло 52 особи, ще 124 – було травмовано. Рятувальники Київського гарнізону посилюють профілактичну роботу серед населення. Зокрема, сьогодні вже відбулись рейди житловими секторами Святошинського та Оболонського районів столиці.
4 Грудня09:22 Впродовж минулого тижня (з 27 листопада по 3 грудня) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 158 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій
За даний тиждень столичні вогнеборці ліквідували 59 пожеж та 9 аварій, врятували 2 людини. Для надання допомоги громадянам рятувальні підрозділи задіювались 9 разів, ще 18 – для допомоги іншим службам столиці.
1 Грудня14:41 Святошинські рятувальники провели чергову екскурсію для столичних школярів
Сьогодні така екскурсія відбулась в 9-й Державній пожежно-рятувальній частині Святошинського району.
1 Грудня09:25 Національна гвардія Каліфорнії США допоможе у реформуванні Державної служби України з надзвичайних ситуацій
29 листопада відбулася зустріч Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова із представниками Національної гвардії Каліфорнії США
30 Листопада09:11 Увага! Попередження про погіршення погодних умов по Києву
За даними УкрГідрометцентру, 30 листопада по м. Київ посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.
29 Листопада13:43 Увага! Попередження про ожеледь та ожеледицю по Києву
До кінця доби 29 листопада, вночі та вранці 30 листопада, ожеледь, на дорогах ожеледиця.
29 Листопада09:14 Обережно, ожеледиця!
ДСНС України закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування на вулиці. Водіям варто пам’ятати, що під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці. Шановні громадяни! Будьте пильними під час ожеледиці та пам’ятайте про власну безпеку.
28 Листопада11:53 Рятувальники Києва дбають про безпеку підростаючого покоління
рятувальники 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини Солом'янського району провели екскурсію і поспілкувалися на протпожежну тематику з вихованцями 44-ї столичної школи.
28 Листопада11:15 Оркестр «Вогнеборець» дав концерт в одній зі столичних шкіл
Оркестр Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві «Вогнеборець» зіграв свій черговий концерт в середній загальноосвітній школі № 74, що у Солом’янському районі столиці.
28 Листопада08:58 Шановні громадяни! Звертайте увагу на метеорологічні попередження!
Вночі та вранці 28 листопада в м. Києві налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця .
27 Листопада09:23 Впродовж минулого тижня (з 20 по 26 листопада) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 214 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій
За даний тиждень столичні вогнеборці ліквідували 86 пожеж та 8 аварій, врятували 2 людини. Для надання допомоги громадянам рятувальні підрозділи задіювались 11 разів, ще 20 – для допомоги іншим службам столиці.
24 Листопада16:06 Визначено команду переможців у змаганнях з волейболу
В рамках щорічної спартакіади Головного управління ДСНС України у м. Києві з 21 по 24 листопада проводилися змагання між підрозділами Київського гарнізону з волейболу.

    Твіт