ГоловнаОстанні новини14 Липня, 2017р.
 Версія для друку

Майбутнє пожежно-прикладного спорту – юнацька збірна Київського гарнізону

Опубліковано: 14.07.2017, 16:07

Ігор Рядняний, Володимир Пертахія, Ярослав Щур, Артем Новіков, Євгеній Андрієнко, Павло Білко, Денис Ящук, Владислав Погорілий, Олександра Кононенко – це команда юнацької збірної м. Києва з пожежно-прикладного спорту.

Вони ще зовсім юні, а вже знають, чого хочуть від життя. У кожного є ціль, та до перемоги вони йдуть разом і завжди залишаються одними з перших.

Ігор, Володимир та Ярослав – наймолодші учасники збірної. Вони змагаються в молодшій віковій категорії (13-14 років) і є одними із найсильніших спортсменів в Україні.

В середній групі (юнаки віком 15-16 років) столична збірна також має чудових спортсменів – це Артем Новіков, Євгеній Андрієнко, Павло Білко.

В старшій віковій категорії маємо лише 2-х учасників, проте кожним з них можна пишатися. Капітан команди – Денис Ящук. В цьому році Денис вступає до Черкаського інституту пожежної безпеки, а по закінченню планує змагатися за дорослу збірну Києва з ППС. А вже через кілька років до нього планує приєднатися і Євгеній Андрієнко, який також не збирається залишати цей спорт і хоче стати учасником дорослої збірної. Ще один учасник старшої групи – чемпіон України та Германії з легкої атлетики Владислав Погорілий. В найближчих планах у Влада вступ до Національного університету фізичного виховання і спорту України, проте ні легкої атлетики, ні пожежно-прикладного спорту він кидати також не збирається.

І останній член команди – Олександра Кононенко, найчарівніший спортсмен Києва з такого далеко нежіночного виду спорту, проте їй до вподоби.  Не можна оминути увагою той факт, що в Україні взагалі не так багато спортсменок з ППС, лише 7, тож це ще один привід для Київського гарнізону пишатися своєю збірною. Чоловічий склад збірної зізнається, що дівчина в команді – ще один стимул викладатись на повну і йти до перемоги (просто не можуть наші чоловіки, навіть такі юні, показати слабкість перед дівчатами). Олександра також планує будувати спортивну кар’єру та вступати до НУФВСУ.

Усі спортсмени вже досягли певних висот і являються, а дехто навіть багаторазовими. Сила і надія збірної – Ярослав Щур та Євгеній Андрієнко, обидва мають «титул» Чемпіона України з пожежно-прикладного спорту. До речі, Ігор Рядняний, Володимир Пертахія, Ярослав Щур та Євгеній Андрієнко мають усі шанси потрапити цього року до збірної України та показати себе на чемпіонаті світу з пожежно-прикладного спорту.

На питання, чому обрали саме пожежно-прикладний спорт відповідь одна – запропонували спробувати. Володимир Пертахія послухав поради тата, який працює в Київському гарнізоні. Ярослав Щур послідував прикладу брата, який наразі навчається у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, а решту «заманив» тренер команди Юрій Сокол. Майже кожен учасник команди займався, а багато хто й досі займається легкою атлетикою, дуже близькою до пожежно-прикладної справи, та не такою цікавою. Дехто, як Ігор Рядняний грав футбол, а Ярослав Щур захоплювався греко-римською боротьбою, проте кажуть, що варто лише спробувати себе в пожежно-прикладному спорті і входиш в азарт – це незвично, цікаво, захоплююче. Різні змагання, різні міста, нові знайомства і досягнення, та головне – розуміння того, що ти частинка чогось більшого. Ти представляєш своє місто, від тебе залежить певний статус твоєї команди, намагаєшся показати якомога кращий результат. Кожен з них знайшов тут нових друзів, нові захоплення. Це не просто команда – це справжня сім'я, вони разом і на тренуваннях, і поза ними, адже головне в команді – підтримка. 

Тренер команди Юрій Сокол впевнений, що пожежно-прикладний спорт позитивно впливає на юнаків. У них з’являється певна ціль в житті, спорт допомагає розвиватися фізично і морально, розвиває командний дух. До речі Юрій і сам все життя займається ППС, ще  з дитинства. Після закінчення Львівського профільного закладу змагався за збірну Київського гарнізону, а вже близько 5ти років тренує юнацьку збірну м. Києва.

Остання перемога нашої команди в чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків, що нещодавно проходив в Харкові, принесла столиці срібне місце.

 17.jpg


   
Останні новини
22 Листопада14:10 З початку року на пожежах в Україні загинула 1 тис. 371 особа
22 Листопада09:11 Представники ДСНС України взяли участь у засіданні Національної консультативної групи в рамках програми PPRD East II
21 Листопада16:23 Рятувальники провели заняття з пожежної безпеки із студентами коледжу
21 Листопада14:04 Рятувальники Святошинського району провели профілактичний рейд у житловому секторі
21 Листопада11:14 Розпочалася спартакіада з волейболу серед команд Київського гарнізону
21 Листопада08:44 На період відзначення Дня Гідності та Свободи рятувальники ДСНС переходять на посилений режим несення служби
20 Листопада11:29 Рятувальники 2-ї ДПРЧ провели екскурсію для школярів
20 Листопада10:20 Впродовж минулого тижня вогнеборці столиці ліквідували 83 пожежі, врятували 11 громадян
20 Листопада08:36 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті під час опалювального періоду!
18 Листопада08:34 Все більше дівчат в ДСНС ламають стереотипи про те, що рятувальник — це суто чоловіча професія (ВІДЕО)
16 Листопада14:28 За участю прес-служб територіальних підрозділів ДСНС у Хмельницькому проходить Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в умовах гібридної війни»
16 Листопада12:35 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у м. Києві з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку
16 Листопада10:08 Перший заступник Голови ДСНС України взяв участь у засіданні Комітету НАТО з планування на випадок надзвичайних ситуацій
16 Листопада01:19 Уряд ухвалив Стратегію розвитку системи Міністерства внутрішніх справ до 2020 року
15 Листопада12:30 Продовжуємо серію статей під назвою «Кредо життя – запобігти, врятувати, допомогти»
Останні новини