Версія для друку

Між підрозділами Київського гарнізону відбулися змагання з плавання

Опубліковано: 07.12.2017, 14:46

Сьогодні, 07 грудня, в Київському гарнізоні відбулись змагання з плавання.

В програму змагань входило плавання вільним стилем на дистанції 100 метрів. До складу кожної команди входило по 2 учасника . Найменша сума часу, набрана усіма учасниками команди визначила переможців змагання.

У завзятій боротьбі найкращий результат показала команда Оболонського району, з результатом 142 секунди, Вони отримали головну винагороду – Перехідний кубок. За ними, друге місце посіла команда Шевченківського району та третє місце виборола команда Святошинського району.

Головне управління ДСНС України у м. Києві вітає всіх учасників змагань та бажає й надалі досягати нових перемог.

IMG_0477.JPG      IMG_0508.JPG

IMG_0517.JPG      IMG_0414.JPG

IMG_0574.JPG     IMG_0585.JPG

IMG_0591.JPG

ГУ ДСНС України у м. Києві

Останні новини
24 Травня16:42 Біля центральної фан-зони у Києві розпочав роботу мобільний інформаційний центр МВС (ВІДЕО)
24 Травня12:27 Адміністрація Озерської загальноосвітньої школи 1-2 ступенів подякувала рятувальникам за проведення заняття з правил пожежної безпеки
24 Травня10:38 До завершення фіналу Ліги Чемпіонів підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
23 Травня14:06 До Київського гарнізону прибули колеги з інших областей України
23 Травня11:05 Начальник Головного управління Андрій Ватолін провів оперативну нараду з працівниками, які будуть задіяні на чергуванні під час проведення фіналу Ліги Чемпіонів
23 Травня11:03 Напередодні фіналу Ліги Чемпіонів в Головному управлінні відбувся стройовий огляд
22 Травня16:45 До рятувальників аварійно-рятувального загону спеціального призначення навідалися вихованці одного із столичних навчальних закладів
22 Травня14:47 Сектором з питань запобігання та виявлення корупції розроблено інформаційний стенд
22 Травня14:38 Столичні рятувальники провели інформаційний захід у міжнародному дитячому центрі “Артек”
21 Травня17:17 Столичні рятувальники провели щотижневу оперативну нараду
21 Травня15:27 До Київського гарнізону завітала делегація з Федеративної Республіки Бразилія
21 Травня13:11 Голова ДСНС Микола Чечоткін зустрівся із делегацією Федеративної Республіки Бразилія
21 Травня11:00 Впродовж минулого тижня вогнеборці ліквідували 106 пожеж, врятували 7 людей
19 Травня19:57 Київський гарнізон зайняв 2-ге загальнокомандне місце на Всеукраїнських змаганнях “Найсильніший пожежний-рятувальник Дніпро-2018” (ФОТО, ВІДЕО)