Версія для друку

Між підрозділами Київського гарнізону відбулися змагання з плавання

Опубліковано: 07.12.2017, 14:46

Сьогодні, 07 грудня, в Київському гарнізоні відбулись змагання з плавання.

В програму змагань входило плавання вільним стилем на дистанції 100 метрів. До складу кожної команди входило по 2 учасника . Найменша сума часу, набрана усіма учасниками команди визначила переможців змагання.

У завзятій боротьбі найкращий результат показала команда Оболонського району, з результатом 142 секунди, Вони отримали головну винагороду – Перехідний кубок. За ними, друге місце посіла команда Шевченківського району та третє місце виборола команда Святошинського району.

Головне управління ДСНС України у м. Києві вітає всіх учасників змагань та бажає й надалі досягати нових перемог.