ГоловнаОстанні новини12 Січня, 2018р.
 Версія для друку

У команди Київського гарнізону з пожежно-прикладного спорту новий тренер

Опубліковано: 12.01.2018, 16:09

Пожежно-прикладний спорт – це невід’ємна частина Служби порятунку 101. Усі підрозділи ДСНС України пишаються досягненнями своїх спортсменів як на всеукраїнських змаганнях, так і на світовій арені. Головне управління ДСНС України у м. Києві не виняток, адже нам дійсно є чим пишатися. Протягом багатьох років команда нашого гарнізону достойно виступала на різноманітних змаганнях і здобувала величезну кількість перемог. У 2013 році збірна України з пожежно-прикладного спорту зайняла 1 місце на Чемпіонаті Світу в Південній Кореї і варто зазначити, що більшість збірної команди складали  спортсмени саме Київського гарнізону.

Наразі до збірної столичної команди входять 12 спортсменів, з них 8 майстрів спорту, 3 майстра спорту міжнародного класу та 1 заслужений майстер спорту.

З метою підвищення якості підготовки нашої команди, в грудні 2017 року на посаду тренера збірної Київського гарнізону було обрано досвідчену та талановиту людину, про яку ми вам зараз і розповімо.

Анатолій Хаюк – новий тренер збірної команди ГУ ДСНС України у м. Києві з пожежно-прикладного спорту, майстер спорту міжнародного класу, підполковник служби цивільного захисту.

Народився Анатолій Миколайович 15 серпня 1979 року на Житомирщині, у невеличкому селі Бондарі в сім’ї робітничих.

Під час навчання у школі майбутній тренер і офіцер був активним хлопчиком, займався легкою атлетикою і залюбки брав участь у різноманітних спартакіадах та змаганнях.

По закінченню Бондарівської загальноосвітньої школи Анатолій, який з дитинства полюбляв займатись спортом, вступив на навчання до Чернігівського педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка на факультет фізичного виховання.

У 2000 році, на останньому курсі університету Анатолій Миколайович за порадою друга вперше відвідав змагання з пожежно-прикладного спорту. Саме під час відвідування тих змагань майбутній тренер  «з першого погляду закохався» у цей вид спорту. Того ж року, по закінченню університету, наш герой вже представляв збірну команду Чернігівської області, за яку виступав 3 роки поспіль. З 2003 по 2016 рік Анатолій був членом збірної команди гарнізону Київської області, яку згодом почав тренувати, з 2013 по 2016 рік.

У 2016 році наш герой перейшов до збірної команди Головного управління ДСНС України у м. Києві з пожежно-прикладного спорту, у складі якої вже неодноразово перемагав на різноманітних змаганнях .

Менш ніж місяць тому Анатолія Хаюка було обрано тренером столичної команди з пожежно-прикладного спорту. Результати його роботи у цьому напрямку можна було побачити вже 28 грудня на відкритому турнірі з пожежно-приктадного спорту «Різдвяні старти», де Київська команда виборола перше місце.

«Я з Київською командою знайомий вже давно, адже з 2003 року команда Київської області, за яку я тоді виступав на змаганнях, у зимовий період року тренувалась у критому манежі на базі 25-ї ДПРЧ міста Києва. Та й взагалі, на змаганнях ми часто з хлопцями бачились та спілкувались, тому у нас зараз досить злагоджений колектив. У нас сильна команда. з якою мені легко та дуже приємно працювати. До нашої команди входить 6 членів національної збірної України і решта хлопців у відмінній формі, тому я сміливо можу припустити, що на усіх найближчих змаганнях в Україні ми будемо тільки першими. Але спорт - то така справа, нічого не можна передбачити. Життя покаже.» - зазначив Анатолій Хаюк.

Останнім часом до столичної збірної з пожежно-прикладного спорту приєдналось ще троє молодих спортсменів: Максим Шинкаренко – майстер спорту, Віталій Щур – майстер спорту та Андрій Авраменко – майстер спорту міжнародного класу, які своїм приходом, сподіваємось, суттєво підвищать шанси нашої команди на нові перемоги.

Варто зазначити, що у травні цього року в Івано-франковську відбудуться міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля, де окрім національної збірної братиме участь ще й команда Київського гарнізону.

Тож побажаємо Анатолію Миколайовичу терпіння, сил та наснаги під час проведення тренувань, а усій нашій команді впевненості у собі, цілеспрямованості та найголовніше – нових перемог!

 

26781611_602142200116970_927204201_o.jpg

 

 

IMG_3417.jpg   IMG_3439.jpg

 

 

IMG_3442.jpg   IMG_3424.jpg

 

 

IMG_3512.jpg   IMG_3550.jpg

 

 

IMG_3555.jpg

 

ГУ ДСНС України у м. Києві

      

 


   
Останні новини
9 Грудня09:36 Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!
9 Грудня09:00 Служба порятунку попереджає громадян про небезпеку тонкої криги!
9 Грудня08:36 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
7 Грудня14:04 Рятувальнки навчають столичних студенів діям в надзвичайній ситуації
7 Грудня13:39 На нараді в Солом'янському районі обговорили стан найпростіших укриттів та споруд подвійного призначення
7 Грудня11:36 Столичні рятувальники провели профілактичний рейд в житловому секторі
6 Грудня12:38 Рятувальники поспілкувались з учнями молодших класів на тему безпеки життєдіяльності
5 Грудня18:43 У Києві розпочато перевірки найпростіших споруд цивільного захисту міста для укриття населення
5 Грудня18:00 УВАГА! Попередження про складні погодні умови у Києві
5 Грудня15:55 Рятувальники провели інтерактивний захід для столичних школярів
5 Грудня11:53 У Міжнародний День волонтера ДСНС вітає своїх помічників
5 Грудня11:36 Столичні рятувальники отримали лист вдячності
5 Грудня08:04 В Україні розпочалися командно-штабні тренування з органами управління єдиної державної системи цивільного захисту в умовах особливого періоду
4 Грудня16:34 Київські жінки-рятувальниці розповіли про свою роботу в рамках громадянського проекту «Жінки незвичайних професій»
4 Грудня12:11 У Київському гарнізоні відпрацьовано порядок дій за сигналом «Збір-аварія»
Останні новини