ГоловнаОстанні новини6 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Гребенчук Олена Мефодіївна: «Моя робота – це моє життя!»

Опубліковано: 06.03.2018, 15:00

Бути жінкою у Службі порятунку – це нелегка справа. Кожен день доводиться виконувати нелегку роботу, з якою не кожен чоловік може впоратись. Для того, щоб все життя присвятити цій нелегкій службі, її треба насправді дуже любити. І ми пишаємось такими співробітниками, як Олена Мефодіївна, яка більшу частину свого життя віддала своїй улюбленій справі. Але про все по порядку:


Народилась Олена Мефодіївна Гребенчук 19 липня 1957 року в сім’ї робітничого та домогосподарки у невеличкому селі Ясинівка, що на Київщині. Вона зростала слухняною дівчинкою та старанно навчалась. По закінченню школи наша героїня обрала для себе технічну спеціальність і у 1974 році вступила на навчання до технічного училища № 7 м. Києва, де навчалась один рік, після чого розпочалась її трудова, а згодом і службова діяльність.


У період з 1975 по 1988 роки Олена Мефодіївна встигла змінити декілька посад та місць роботи. Вона була і монтажником радіоапаратури Київського заводу «Радіоприлад» ім. С.П. Корольова, і машиністкою заводоуправління Київського виробничого об’єднання «Київкомунмаш» і старшою машиністкою машбюро Укррадіо Державного комітету Ради Міністрів УРСР по телебаченню і радіомовленню та інше. Але весь час наша героїня відчувала себе не на своєму місці, що її покликання в іншій справі і у вересні 1988 року вона перевелась до Управління пожежної охорони МВС Київського міськвиконкому на посаду старшого бухгалтера.


Робота в Олени Гребенчук від початку була складною, адже окрім основних обов’язків вона виконувала обов’язки секретаря начальника районного управління пожежної охорони тоді ще Жовтневого, а зараз Святошинського району Києва.


Згодом, у 1993 році, через сімейні обставини, Олені Мефодіївні довелось перевестись в оперативно-технічне управління МВС України, де вона пропрацювала два роки і отримала спеціальне звання молодшого прапорщика.


«Коли я працювала у МВС, то дуже хотіла повернутись в пожежну охорону, бо я відчувала, що це мій поклик», - згадує про ті часи наша героїня.


Доля посміхнулась Олені Мефодіївні і у 1995 році друзі з пожежної охорони повідомили їй, що є можливість повернутись і вона, не роздумуючи, погодилась.


«Я повернулась у пожежну охорону, адже без цієї служби не уявляю свого життя. Було важко, але мені допомагала любов до моєї роботи. А взагалі, усі люди, які йдуть до цієї служби, повинні любити свою справу, саме тоді буде все виходити. Якщо ти не відчуваєш себе на своєму місці, то не буде з тебе гарного працівника, нічого не вийде. У вересні цього року буде вже 30 років, як я працюю в службі порятунку, 30 років у тій самій 9-ій Державній пожежно-рятувальній частині, у тому самому Святошинському районному управлінні. Я – майор служби цивільного захисту у відставці, і хоча вже з 2011 року на пенсії, але залишилась працювати, і кожен день з радістю йду на улюблену роботу», - розповіла нам Олена Мефодіївна.


Навіть перебуваючи на пенсії, наша героїня виконує обов’язки секретаря начальника Святошинського районного управління Головного управління ДСНС України у м. Києві. Вона і досі з любов’ю та повною віддачею виконує свій професійний обов’язок. У вільний від роботи час вона полюбляє їздити на свою дачну ділянку та бавитись з двома прекрасними онуками: десятирічним Арсенієм і п’ятирічним Миколайчиком.


Варто зазначити, що син Олени Мефодіївни, продовжуючи династію пожежних-рятувальників, деякий час працював начальником караулу 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини. А за порадою нашої героїні вже не одна людина прийшла на роботу до Служби порятунку, вони і досі дякують їй за таку важливу життєву настанову.


Після спілкуванняз Оленою Мефодіївною залишилось дуже приємне враження, адже ця жінка – досвідчений фахівець і справжній професіонал своєї справи, жінка, яка більшу частину свого життя віддала Службі порятунку і пишається цим. Вона – це справжній приклад того, як треба любити свою роботу, не дивлячись ні на що, продовжувати займатись улюбленою справою і своїм прикладом мотивує багатьох людей, особливо молодь.


Ми пишаємось нашими колегами!

3.jpeg

7.jpeg   9.jpeg


   
Останні новини
22 Вересня11:51 Рятувальники долучились до проведення загальноміського культурологічного заходу «Юнь Києва запрошує!»
20 Вересня11:08 У ДСНС розроблено та видано словничок фемінітивів для прес-офіцерів та прес-офіцерок територіальних управлінь
20 Вересня09:12 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
19 Вересня09:02 У ДСНС розоблено та видано словничок фемінітивів для прес-офіцерів та прес-офіцерок територіальних управлінь
18 Вересня15:26 Рятувальники провели навчання для персоналу одного із столичних торгово-розважальних центрів
18 Вересня11:58 Київські рятувальники ДСНС отримали від столичної влади сертифікат на отримання пожежно-рятувальної техніки та обладнання
18 Вересня10:05 Рятувальники ДСНС вибороли срібло у загальнокомандному заліку на XIV Чемпіонаті cвіту з пожежно-прикладного спорту
18 Вересня08:50 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Києву
17 Вересня14:52 У Київській міській державній адміністрації урочисто відзначили День рятівника (ФОТО)
17 Вересня13:08 Привітання Президента України з Днем рятівника!
17 Вересня10:27 Привітання Голови Верховної Ради України з Днем рятівника!
17 Вересня10:25 Привітання Прем'єр-міністра України з Днем рятівника!
17 Вересня09:21 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із нашим професійним святом – Днем рятівника!
17 Вересня08:11 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у м. Києві з Днем рятівника!
17 Вересня08:05 Впродовж минулого тижня (з 10 по 16 вересня) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 207 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій
Останні новини