ГоловнаОстанні новини26 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

У Києві відкрито пам’ятний знак герою-ліквідатору Леоніду Петровичу Телятникову

Опубліковано: 26.04.2018, 14:55

26 квітня 1986 року – це день, коли сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – Чорнобильська катастрофа. День, який розподілив мільйони життів на до і після Чорнобиля. І першими хто вийшов на нерівну боротьбу з невидимою радіаційною небезпекою стали герої-пожежні на чолі з Леонідом Петровичем Телятниковим. Саме він був тим керівником, від рішень якого залежало, яке майбутнє чекає не лише столицю України, а й багато країн Європи. І, не дивлячись на реальну небезпеку, в умовах високої температури та радіації Леонід Петрович не тільки прийняв правильні рішення, а й особистим прикладом «заряджав» підлеглих на боротьбу з некерованим атомом.

Його подвиг і досі надихає багатьх з начс, тому влітку 2016 року на пленарному засіданні Київської міської Державної адміністрації депутатами було прийнято рішення надати безіменній площі на перетині вулиць Маршала Малиновського та Добринінської в Оболонському районі ім’я Леоніда Телятникова. З того часу площа носить ім’я легендарного вогнеборця.

Ну а, сьогодні, саме 26 квітня, на площі ім. Леоніда Телятникова відкрито пам’ятний знак на його честь.

Ця подія є визначноє не лише для близьких цієї легендарної особи, колег-ветеранів, а й для усіх рятувальників Київського гарнізону. Прибули на захід керівництво Головного управління, Голова ветеранської організації пожежно-рятувальної служби міста Києва Геннадій Писаренко, Сини Леоніда Петровича Олег та Михайло, ліквідатори аварії на ЧАЕС, ветерани пожежно-рятувальної служби міста Києва та  рятувальники столиці.

Тих, хто загинув під час боротьби зі страшним лихом згадали під час  молебеня в Церкві Ікони Пресвятої Богородиці «Неопалима Купина».

Зібравшись біля пам’ятного знаку, присутні мали змогу висловити кілька теплих слів про Леоніда Телятникова та поділитися своїми спогадами, адже багато хто знав легенду особисто. Честь  відкрити знак випала начальнику Головного управління ДСНС України у м. Києві Андрію Ватоліну та молодшому сину героя-ліквідатора Олегу. А завершилась подія освяченням та покладання квітів до пам’ятного знаку.

Леоніда Петровича Телятникова немає з нами з 2004 року, але пам’ять про нього та його героїзм житиме вічно в наших серцях.

5323.jpg 5266.jpg 4995.jpg 5334.jpg

 

ГУ ДСНС України у м. Києві


   
Останні новини
17 Липня08:00 Офіційний веб-сайт Держслужби з надзвичайних ситуацій очолив рейтинг інформаційної прозорості
16 Липня14:33 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Липня09:36 Будьте обережними на воді!
16 Липня09:00 Впродовж минулого тижня (з 9 по 15 липня) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 209 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій
16 Липня08:32 Увага! Попередження про найважливіші метеорологічні явища
16 Липня08:16 НЕ ПРОВОКУЙТЕ ПОЖЕЖ В ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ!
14 Липня20:08 Україна та Airbus helicopters підписали Угоду про постачання 55 гелікоптерів для потреб ДСНС, Національної поліції, Нацгвардії та Прикордонної служби (ВІДЕО)
13 Липня09:28 Як поводитись на воді, аби зберегти своє життя!!!
12 Липня17:05 Внаслідок тривалої хвороби пійшов з життя один з наших колег
12 Липня16:15 Представники Головного управління взяли участь у круглому столі по протидії адміністративним правопорушенням, пов’язаним з корупцією
11 Липня17:32 Рятувальники провели навчання в одному із супермаркетів столиці
10 Липня17:36 Миттєве рішення, яке допомогло врятувати тисячі життів. Олег Бербенець – наступний герой серії статей «Кредо життя – запобігти, врятувати, допомогти»
10 Липня13:46 Увага! Погіршення погодних умов у столиці
10 Липня08:45 Увага! Попередження про пожежну небезпеку у Києві
9 Липня09:09 Впродовж минулого тижня (з 2 по 8 липня) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 221 виїзд на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій
Останні новини