ГоловнаОстанні новини18 Травня, 2018р.
 Версія для друку

У столичному гарнізоні визначилися переможець та призери турніру з міні-футболу

Опубліковано: 18.05.2018, 15:48

Сьогодні, 18 травня, у Києві в рамках спортивної спартакіади 2018 року завершилися гарнізонні змагання з міні-футболу серед команд апарату та підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Перед початком турніру, команди-учасники були поділені на чотири ігрові групи «А», «В», «С» і «D», в кожній групі було по чотири команди, дві найкращі з яких пройшли у чвертьфінал та в подальшому боролися за вихід у півфінальні матчі, переможці яких і вийшли до фіналу, де і визначився переможець турніру. Кожна команда складається з 5 спортсменів (4 в полі та 1 воротар). Тривалість однієї гри продовжувалася 2 тайми по 12 хвилин з п’яти хвилинною перервою.

Сьогодні проходили поєдинки чвертьфінальні та півфінальні поєдинки, матч за 3-тє місце та фінал турніру.

Отже, за результатами сьогоднішніх змагань, у матчі за третє місце між Оболонським та Святошинським районними управліннями, перемогу святкували з рахунком 6-1 Оболонські рятувальники, які вибороли бронзові нагороди турніру. А у головному матчі між командами Деснянського районного управління та першою командою апарату Головного управління «ГУ-1», в якому визначалась доля переможця турніру з міні-футболу, перемогу у напруженому поєдинку в післяматчевих пенальті (основний час закінчився з рахунком 0:0) перемогу здобула команда апарату Головного управління з рахунком 2:1.

Кращим бомбардиром турніру визначено заступника начальника частини 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини Сергія Дерія, який виступав за Святошинське районне управління, а найкращим воротарем на турнірі став пожежний-рятувальник 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини Вадим Процайло, який грав за Деснянське районне управління.

Переможців було нагороджено медалями, кубками, дипломами та цінними подарунками.

Головне управління ДСНС України у м. Києві вітає переможців, призерів та всіх учасників змагань та бажає й надалі досягати нових перемог.