ГоловнаОстанні новини31 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники Подільського району провели навчання в одному зі столичних кінотеатрів

Опубліковано: 31.05.2018, 09:57

30 травня рятувальники Подільського району провели навчання в кінотеатрі Жовтень.

Метою заходу було відпрацювання дій як вогнеборців, так і персоналу об’єкту у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події на території закладу.

Під час заходу рятувальники мали змогу ще раз відпрацювати свої професійні навички, а головне – нагадати персоналу даного кінотеатру первинні дії щодо ліквідації надзвичайної ситуації та евакуації людей до прибуття рятувальних підрозділів.

За тактичним задумом внаслідок короткого замкнення у глядцькій залі кінотеатру сталося займання ізоляції електропроводів з розповсюдженням вогню на декоративну обшивку стін та сидіння. Внаслідок загоряння спрацювала система пожежної сигналізації і пожежний сповіщувач. Умовна пожежа супроводжувалася сильним задимленням, тому персонал об’єкту до прибуття до місця події пожежно-рятувальних підрозділів організував евакуацію людей і гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння.

До місця виклику за лічені хвилини прибули рятувальники, які, не гаючи часу, за допомогою спеціальної техніки та обладнання проводили рятувальні роботи і гасили умовну пожежу.

Після основної частини вогнеборці показали працівникам об’єкту, як правильно за допомогою вогнегасників гасити невеликі осередки займання. Кожен з охочих міг спробувати сам загасити полум’я.

Персонал об’єкту та рятувальники із тактичним задумом навчань впоралися на високому рівні. Наприкінці заходу співробітники ДСНС продемонстрували працівникам об’єкту сучасну пожежну техніку та аварійно-рятувальне обладнання, поспілкувалися з учасниками на різні теми, в тому числі поговорили і про вибухонебезпечні предмети.

IMG_7601.jpg   IMG_7662.jpg

IMG_7637.jpg   IMG_7681.jpg

 

ГУ ДСНС України у м. Києві


   
Останні новини
22 Жовтня14:34 Українські рятувальники вирушили до Сполучених Штатів Америки для участі у змаганнях “3М SCOTT FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE WORLDS XXVII”
22 Жовтня09:39 Впродовж минулого тижня столичні вогнеборці ліквідували 79 пожеж
22 Жовтня08:48 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Києві
19 Жовтня16:23 Рятувальники Святошинського району столиці провели навчання на одному із підприємств
19 Жовтня12:41 Столичних студентів навчають діям в надзвичайних ситуаціях
17 Жовтня19:49 Представників Агенції з регулювання кризових явищ та стихійних лих Республіки Туреччини ознайомили з роботою пожежно-рятувальних підрозділів Києва
17 Жовтня18:10 На території Державного підприємства “Мобільно-рятувальний центр ДСНС України” відбулися спеціальні навчання аварійно-рятувальних підрозділів Служби
17 Жовтня17:35 Голова ДСНС Микола Чечоткін зустрівся із Головою Агенції з регулювання кризових явищ та стихійних лих Республіки Туреччини
17 Жовтня16:38 Відбулись спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту взяли
17 Жовтня09:53 Рятувальники Солом’янського району взяли участь у проведенні профорієнтаційного заходу «День професій»
16 Жовтня13:54 В Солом’янському районі столиці пройшли навчання на одному із підприємств
15 Жовтня09:50 Впродовж минулого тижня столичні вогнеборці ліквідували 127 пожеж
14 Жовтня16:15 Рятувальники взяли участь у сімейному фестивалі «Осінь грай – fest»
14 Жовтня15:41 Рятувальники забезпечують безпеку населення під час святкування Дня захисника України
14 Жовтня08:00 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у м. Києві Андрія Ватоліна з Днем захисника України
Останні новини