ГоловнаОстанні новини26 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники посіли третє місце з легкоатлетичного кросу серед правоохоронних органів столиці

Опубліковано: 26.06.2018, 14:09

26 червня в парку культури та відпочинку Гідропарк пройшов чемпіонат КМО ФСТ “Динамо” України з легкоатлетичного кросу серед правоохоронних органів міста Києва.

За перемогу змагалися команди Національної академії Служби безпеки України, Головне управління Національної поліції у м. Києві, Управління державної охорони, Національна гвардія України, Національна академія внутрішніх справ та команда Головного управління ДСНС України у м. Києві. Команду Київського гарнізону представляли п’ять рятувальників.

За перемогу змагалися 6 команд. Змагання проводилось у три етапи: крос – дистанція 1 км, жінки; крос – дистанція 1 км , чоловіки; крос – дистанція 3 км, чоловіки. Переможці визначалися за сумою кількості переможних забігів та зайнятих місць.

У дистанції 1 км наша Оксана Чехместренко посіла 3 місце, а на дистанції 3 км – Леонід Сотніченко зайняв 3 місце.

За результатами змагань, перше загальнокомандне місце посіла команда Національної гвардії України, друге місце посіла команда Головного управління Національної поліції у м. Києві, третє місце посіли рятувальники Київського гарнізону. Переможців було нагороджено медалями, кубками та дипломами.

Головне управління ДСНС України у м. Києві вітає команду Київського гарнізону з бронзою та бажає надалі займати призові місця в змаганнях.