ГоловнаОстанні новини11 Серпня, 2018р.
 Версія для друку

Опубліковано: 11.08.2018, 20:31

Ось і завершились Міжнародні змагання "Toughest Firefighter Challenge Szczecin 2018» (пожежний кросфіт) в м. Щецин Республіки Польща. Добігли кінця усі переживання та бурхливі емоції, але залишився гарний присмак від побаченого та бажання досягти тих висот, яких цього разу нашим спортсменам не вдалось підкорити.

Вперше збірна ДСНС приймала участь в такому спортивному святі сили та професійної майстерності. Рятувальники з Миколаївщини, Рівненщини та Києва змагались із спортсменами з Польщі, Великої Британії, Німеччини, Чехії, Литви, Республіки Білорусь.

Під час запеклої боротьби збірна ДСНС України виборола 7 загальнокомандне місце (з 23 команд) в індивідуальному заліку, 13 та 15 у тандемах (з 51), 10 у естафеті (з 27).

Перше місце посіла збірна Польщі, 2 зайняли спортсмени з Республіки Білорусь, третіми стали вогнеборці з Варшави (Польща).

Рятувальники повертаються додому із зарядом позитивних емоцій та досвідом, що дозволить організувати подібні змагання і в Україні. За їх словами, це сучасний, цікавий, захоплюючий та дуже потрібний у несенні служби спорт.