ГоловнаОстанні новини16 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

У столиці визначено переможців Міжнародних змагань «Найсильніший пожежний-рятувальник»

Опубліковано: 16.09.2018, 16:23

Протягом 15-го та 16-го вересня на столичному Хрещатику кияни та гості міста стали свідками захопливої боротьби між командами рятувальників зі всієї України та команд з Білорусії та Німеччини.

Нагадаємо, що до столиці прибули – 31 команда зі всієї України, Білорусії та Німеччини. Найсильніших визначали у 4-х категоріях: індивідуальні забіги, командні естафети, тандеми та тандеми mix (чоловік, жінка).

Всього в змаганнях брало участь 187 учасників.

За результатами індивідуальних забігів у жінок, переможцями та призерами Міжнародних змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник» стали:

1-ше місце - представниця команди Мінського управління МНС республіки Білорусь Наталія Бондаренко;

2-ге місце - представниця команди Головного управління ДСНС України у м. Києві Вікторія Кручок;

3-тє місце - представниця команди Головного управління ДСНС України у м. Києві Оксана Чехместренко.

За результатами індивідуальних забігів у жінок, переможцями та призерами Міжнародних змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник» України стали:

1-ше місце - представниця команди Головного управління ДСНС України у м. Києві Вікторія Кручок;

2-ге місце - представниця команди Головного управління ДСНС України у м. Києві Оксана Чехместренко;

3-тє місце - представниця команди Головного управління ДСНС України у Полтавській області Марія Голик.

За результатами індивідуальних забігів у чоловіків, переможцями та призерами Міжнародних змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник» стали:

1-ше місце - представник команди Головного управління ДСНС України у м. Києві Олександр Баран;

2-ге місце - представник команди Мінського управління МНС республіки Білорусь Дмитро Пашик;

3-тє місце - представник команди МНС республіки Білорусь Станіслав Силивончик.

За результатами індивідуальних забігів у чоловіків, переможцями та призерами Міжнародних змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник» України стали:

2-ге місце - представник команди Рівненської області Ігор Поліщук;

3-тє місце - представник команди Рівненської області Роман Сильчук.

За результатами забігів у номінації «тандем», переможцями та призерами Міжнародних змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник» України стали:

1-ше місце – Головне управління ДСНС України у Миколаївській області;

2-ге місце - Головне управління ДСНС України у Рівненській області;

3-тє місце – Головне управління ДСНС України у Волинській області.

За результатами забігів у номінації «тандем», переможцями та призерами Міжнародних змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник» стали:

3-тє місце - Мінське управління МНС республіки Білорусь.

За результатами забігів у номінації «тандем mix», переможцями та призерами Міжнародних змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник» стали:

1-ше місце - представники команди міста Гомеля;

2-ге місце - представники команди міста Києва;

3-тє місце – представники команди міста Мінськ.

За результатами забігів у номінації «командна естафета», переможцями та призерами Міжнародних змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник» стали:

1-ше місце - представники команди Рівненської області;

2-ге місце - представники команди міста Мінськ;

3-тє місце – представники команди міста Києва.

За результатами забігів у номінації «командна естафета», переможцями та призерами Міжнародних змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник» України стали:

2-ге місце - представники команди міста Києва -1;

3-тє місце – представники команди міста Києва - 2.

За результатами змагань в загальнокомандному заліку переможцями та призерами Міжнародних змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник» стали:

1-ше місце - представники команди міста Мінськ;

3-тє місце – представники команди міста Гомеля.

За результатами змагань в загальнокомандному заліку переможцями та призерами Міжнародних змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник» України стали:

1-ше місце - представники команди міста Києва;

2-ге місце - представники команди Рівненської області;

3-тє місце – представники команди Волинської області.

Отже, в запеклій боротьбі були визначені найсильніші та найвправніші рятувальники — переможці та призери Міжнародних змагань «Найсильніший пожежний-рятувальник».

Впродовж 2-х днів на гостей заходу чекало безліч сюрпризів та незабутніх емоцій. А головне — видовищне шоу від професіональних вогнеборців. Крім того, усі присутні мали можливість на власні очі побачити в яких умовах шліфується сила, витривалість та вправність пожежних-рятувальників!

Дякуємо всім, хто прийшов цього дня підтримати учасників!