ГоловнаОстанні новини11 Січня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники провели профілактичний захід щодо правил безпеки під час перебування на льоду (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 11.01.2019, 09:37

Вже близько тижня температура повітря вдень та вночі стабільно знижується, а це означає, що кількість прихильників зимової рибалки та просто бажаючих прогулятись по поверхні замерзлого водоймища постійно збільшується. Саме час нагадати мешканцям та гостям столиці, що виходити на кригу навіть у мінусову температуру – дуже ризиковано. Тож, 10 січня столичні рятувальники спільно з представниками ЗМІ провели профілактичну роботу щодо правил  безпеки громадян на льоду в Дарницькому районі на затоці Берковщина.

Ще з самого ранку посеред затоки на кризі зібралась досить велика кількість прихильників зимової рибалки. Не дивлячись на те, що всі розуміють наскільки небезпечним може бути перебування на льоду, бажаючих половити рибу з лунки у зимовий період з роками не зменшується.

На початку заходу рейдовики поспілкувались з рибалками, нагадали їм правила безпечного перебування на льоду та пояснили наскільки небезпечним може виявитись їхнє улюблене заняття. Усім рибалкам роздали листівки соціальної реклами про правила безпеки під час перебування на відкритих водоймах у зимовий період та ще раз наголосили, що, навіть, просто піші прогулянки, не кажучи вже про зимову рибалку, можуть бути дуже небезпечними.

Після бесід з громадянами працівники Служби порятунку 101 перейшли до практичної частини заходу. Столичні рятувальник продемонстрували методи порятунку людини, котра опинилась під кригою. Але може трапитись й таке, що, провалившись під лід, поруч нікого не буде. Саме тому, група водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у м. Києві продемонструвала  методи самопорятунку та надала чіткі рекомендації, як поводитись у таких ситуаціях. Окрім того, усім присутнім детально пояснили, які підручні засоби можна використовувати для самопорятунку та  при допомозі людині, яка потрапила у біду. 

Шановні громадяни та мешканці столиці! Не варто нехтувати правилами безпеки на льоду, адже це може призвести до трагічних наслідків. Пам’ятайте,  що безпечна товщина льоду для однієї людини становить не менше 7см, для групи людей – 15см, а для масового перебування людей на льоду товща льодової криги має становити щонайменш 25см. Відстань від ополонками має бути не менше 6 м. Ні в якому разі не перевіряйте міцність льоду ударом ноги, а якщо лід почав тріщати - бігти заборонено, необхідно відходити повільно, не відриваючи ступні ніг від льоду. Забороняється виходити на лід під час потепління, туману чи снігопаду. Не варто зупинятися біля крутих берегів, підходити до замерзлих у кризі предметів, виїжджати на лід на лижах чи санях, виходити на лід поблизу заводів та підприємств, де є теплі стічні води.  Обов'язково навчайте дітей правилам безпеки під час перебування на відкритих водоймах у зимовий період.

ФОТОАЛЬБОМ

IMG_6979.jpg   IMG_6998.jpg

IMG_7012.jpg   IMG_7032.jpg

IMG_7057.jpg   IMG_7149.jpg

IMG_7081.jpg   IMG_7203.jpg

IMG_7084.jpg

ГУ ДСНС України у м. Києві

 

 

 

 

 


   
Останні новини
20 Січня09:09 Увага! Штормове попередження
19 Січня11:16 Рятувальники забезпечують безпеку громадян в мысцях святкування водохреща
19 Січня10:13 Київські рятувальники отримали дві пожежні автодрабини від міської влади
19 Січня09:02 Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!
19 Січня09:01 ОБЕРЕЖНО НА КРИЗІ!
18 Січня10:15 1 січня стартував новий етап подання електронних декларацій
18 Січня09:50 Цьогоріч у Києві для святкування Водохреща облаштовано 12 локацій, де функціонуватимуть рятувальні пости
18 Січня09:50 Столичні рятувальники навчали громадян, як правильно проводити ритуал купання на Водохреща (ФОТО, ВІДЕО)
17 Січня12:37 Рятувальники провели спеціальні нічні навчання
16 Січня15:36 Рятувальник до мозку кісток
16 Січня12:39 Київський гарнізон поповнився новими бійцями
16 Січня08:00 Адреси пунктів обігріву
15 Січня09:14 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов
15 Січня09:12 Рятувальники стали на ковзани аби провести незвичайний профілактичний захід (ФОТО, ВІДЕО)
14 Січня11:39 Розпочалась комплексна перевірка стану службової діяльності і готовності до дій за призначенням Київського гарнізону
Останні новини