ГоловнаОстанні новини29 Січня, 2019р.
 Версія для друку

“Завдання МВС щодо забезпечення публічної безпеки на етапі підготовки та під час проведення виборчої кампанії 2019 року для ДСНС є пріоритетними”, - Микола Чечоткін

Опубліковано: 29.01.2019, 09:21

ДСНС спланувала заходи щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки та оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пожежі та небезпечні події під час виборчої кампанії. Усі заходи із забезпечення безпеки під час виборчої кампанії проводяться у тісній взаємодії із координаційними штабами Нацполіції, для чого до їх складу призначено представників ДСНС на всіх рівнях. Про це повідомив Голова Служби Микола Чечоткін під час розширеного засідання колегії Міністерства внутрішніх справ України 28 січня.

Головуючий на засіданні очільник МВС Арсен Аваков підкреслив, що питання забезпечення безпекової складової, а також питання забезпечення законності стосується всіх без винятку органів державної влади і всіх органів МВС.

“Міністерством внутрішніх справ спільно з Центральною виборчою комісією та громадянською мережею «ОПОРА» створена система оперативного реагування на порушення виборчого законодавства. Ви звертаєтесь до нас, коли бачите порушення, ми проводимо перевірку. І якщо є порушення, є відповідна реакція, як з боку МВС так і з боку ЦВК”, - сказав Арсен Аваков.

У свою чергу, Микола Чечоткін зауважив, що з метою забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації під час проведення виборів органи управління та підрозділи ДСНС будуть знаходиться у посиленому режимі несення служби.

“У системі ДСНС на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 7 тис. чоловік особового складу та 2 тис. одиниць пожежно-рятувальної і спеціальної техніки. У разі ускладнення оперативної обстановки можливе посилення сил і засобів ДСНС до 13 тис. чоловік і 3 тис. одиниць техніки. На випадок виявлення вибухонебезпечних предметів у місцях проведення виборів передбачається чергування піротехнічних розрахунків загальною чисельністю 125 чоловік та 50 одиниць техніки. Для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та проведення екстреної медичної евакуації сплановано чергування 9 повітряних суден ДСНС”, - уточнив Голова Служби.

Микола Чечоткін також зазначив, що з урахуванням досвіду, отриманого під час проведеного у грудні 2018 року тактико-спеціального навчання МВС, на місцях уточнюється порядок спільних дій територіальних органів ДСНС з Нацполіцією та Нацгвардією.

Крім того, представники виборчих комісій та обслуговуючий персонал об’єктів, на яких будуть розміщені виборчі дільниці, пройдуть інструктажі з питань пожежної і техногенної безпеки.

Завершуючи доповідь, Микола Чечоткін підкреслив, що Державна служба з надзвичайних ситуацій є і буде залишатися поза політикою.

“Мною заборонено участь особового складу у передвиборчій агітації, використання техніки, адмінбудівель та відомчих засобів масової інформації в інтересах політичних сил чи кандидатів”, - наголосив Голова ДСНС.

1e4a8319.jpg

 6N4A5212.JPG

 

 

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
22 Лютого14:23 Вперше в Україні: столичні рятувальники провели тренінг для молодих батьків з надання першої домедичної допомоги дітям (ФОТО, ВІДЕО)
22 Лютого13:13 В Головному управлінні відбулась службова нарада
22 Лютого09:00 Попередження про пориви вітру по місту Києву
21 Лютого17:39 Рятувальники провели профілактичний рейд в житловому секторі Солом’янського району
21 Лютого08:00 Адреси пунктів обігріву
21 Лютого07:26 Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!
20 Лютого14:14 Столичні рятувальники провели профілактичний рейд в багатоповерхівках
20 Лютого09:00 У Києві проходять міжнародні командно-штабні навчання з реагування на аварію з великою кількістю постраждалих
19 Лютого14:58 Рятувальники завітали до вихованців однієї зі столичних шкіл
19 Лютого14:48 В Головному управлінні відбулася нарада за підсумками оперативно-службової діяльності за 2018 рік
18 Лютого15:00 Рятувальники долучилися до підготовки Міжнародного дитячого центру "Артек" до оздоровчої кампанії 2019 року
18 Лютого11:47 У Києві завершено міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну і техногенну тематику
18 Лютого10:10 Впродовж минулого тижня столичні вогнеборці ліквідували 74 пожежі
18 Лютого07:45 ОБЕРЕЖНО НА КРИЗІ!
16 Лютого08:59 Обережно! Крижані бурульки!
Останні новини