ГоловнаПодії в гарнізоні
Знайдено: 372

Події в гарнізоні

17 Травня15:02 Рятувальники провели навчання в Дарницькому трамвайному депо ФОТО ТА ВІДЕО
17 травня рятувальники Дніпровського Районного управління ГУ ДСНС України в м.Києві провели навчання з пожежної безпеки для працівників Дарницького трамвайного депо.
29 Квітня16:01 Рятувальники взяли участь у проведенні профорієнтаційного заходу «Місто професій»
29 квітня у місті Києві на території парку ім. Т.Г. Шевченка для підростаючого покоління, вже традиційно, було проведено профорієнтаційний захід «Місто професій», до якого долучилися і столичні рятувальники.
30 Березня19:58 У Києві тривають чемпіонати України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях серед дорослих та юнаків 2017 року (День 2)
Сьогодні, 30 березня, по завершенню урочистих заходів з нагоди відкриття чемпіонатів України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях серед дорослих та юнаків, розпочалися забіги з піднімання по штурмовій драбині у 3 вікно навчальної вежі у дорослих. За результатами вчорашніх забігів, 8 найкращих спортсменів серед дорослих змагалися в півфінальних забігах за право потрапити у фінальну стадію змагань.
22 Березня14:55 Столичні рятувальники провели навчання на території одного із підприємств
22 березня на території одного із підприємств столиці рятувальники спільно із персоналом об’єкту з наявністю небезпечних хімічних речовин провели навчання по ліквідації аварії. Основна мета навчань – вивчити оперативно-тактичну характеристику об’єкту та особливості ведення оперативних дій на об’єктах з наявністю небезпечних хімічних речовин та з наявністю великого скупчення людей. Відпрацювати взаємодію чергового персоналу об’єкту з пожежно-рятувальними підрозділами ГУ ДСНС України у м. Києві, дії обслуговуючого персоналу об’єкту до та після прибуття пожежно-рятувальних підрозділів, встановлення та відпрацювання найбільш раціонального способу ліквідації надзвичайної ситуації та прокладання магістральних ліній.

    Твіт