Контраст
Шрифт

День пожежної охорони в Дніпровському районі Києва

clock
18.04.2019 12:16

16 квітня 2019 року, на базі підрозділу 13-ДПРЧ ГУ ДСНС України у м. Києві відбулись урочисті заходи,  присвячені відзначенню в Україні Дня пожежної охорони. Традиційно для Дніпровського району, в цей сятковий день запросили почесних гостей та ветеранів підрозділів Дніпровського районного управління.

На урочистих заходах були присутні такі поважні гості як Горбунов Ярослав Володимирович – Депутат Київради, член постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. А також Овраменко Олена Вікторівна – Депутат Київради, секретар постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики.

Також запросили Протоієрея Української Православної Церкви, ностоятеля Храму преподобних Антонія и Феодосія Печерських (в Дарницькому районі) Павло Основенко.

Були присутні і почесні  ветерани підрозділів пожежної охорони Дніпровського району (Острянко В.П., Тимошенко В.І., Нечипорук О.О., Явний І.З.).

Під час урочистих заходів заохочено нагородами, відзнаками та цінними подарунками рятувальників Дніпровського району, які досягли найкращих результатів в службі. А на останок гостей запросили на екскурсію до кімнати історії пожежної охорони, яка знаходиться в 13-ДПРЧ, а експонати якої постійно поповнюються, завдяки нашим відважним ветеранам пожежної охорони.

 

DSC01176.JPG DSC01233.JPG DSC01279.JPG DSC01274.JPG

 

  

 

Схожі матеріали