ГоловнаОстанні новини28 Березня, 2018р.
 Версія для друку

За дорученням Уряду рятувальники Київського гарнізону готуються до проведення перевірок торгових та торгівельно-розважальних центрів столиці та інших об’єктів з великим скупченням людей

Опубліковано: 28.03.2018, 14:46

Нагадаємо, що сьогодні, 28 березня 2018 року Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив провести масштабні перевірки торговельних центрів України після пожежі в російському місті Кемерово. Про це він повідомив під час засідання Уряду.

“Cьогодні я доручаю ДСНС, іншим службам та місцевій владі провести відповідні перевірки, щоб подібні історії не трапились в жодному українському місті. Торговельні центри, школи і дитячі садки мають бути безпечними”, - повідомив Володимир Гройсман.

В м. Києві знаходиться велика кількість торгових та торгово-розважальних центрів та інших об’єктів з великим скупченням людей.

Варто зазначити, що відповідно рішення протоколу постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА від 27 березня 2018 року № 25, було вирішено здійснити планові (позапланові) перевірки вищезазначених об’єктів на дотримання діючого законодавства з питань пожежної та техногенної безпеки, а також встановити контроль за виконанням вищезазначених вимог на об’єктах з масовим перебуванням людей.

Наразі, у відповідності до вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Головним управлінням готуються необхідні документи та формуються комісії, які будуть здійснювати перевірки вищезазначених об’єктів.

В ході перевірок, особлива увага буде приділятися відповідності шляхів евакуації, працездатності систем протипожежного захисту та керування евакуацією людей, забезпеченості об’єктів зовнішнім та внутрішнім протипожежним водопостачанням, наявності та працездатності первинних засобів пожежогасіння, стану електромереж та електрообладнання об’єктів тощо.

Крім цього, з метою навчання персоналу об’єктів діям при виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, відпрацювання порядку евакуації відвідувачів та персоналу, а також вжиття першочергових заходів щодо ліквідації загорянь на початковій стадії, планується проведення занять на протипожежну тематику, із залучення пожежно-рятувальної техніки.

 

ГУ ДСНС України у м. Києві


   
Останні новини
6 Грудня15:57 Рятувальники проведуть профілактичний рейд житловим сектором столиці
6 Грудня09:12 Впродовж минулого тижня (з 29 листопада по 5 грудня) пожежно-рятувальними підрозділами Київського гарнізону здійснено 186 виїздів.
6 Грудня07:22 Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19
6 Грудня07:22 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
6 Грудня07:22 Нехай тепло у вашому домі буде безпечним!
4 Грудня10:24 ДСНС: головне за тиждень
3 Грудня16:32 Рятувальники продовжують нагадувати громадськості правила пожежної безпеки в побуті
3 Грудня16:09 Рятувальники проводять уроки з безпеки життєдіяльності в закладах освіти
2 Грудня12:06 В Головному управлінні відбулася щотижнева оперативна нарада
1 Грудня16:12 Столичні рятувальники провели тактичні навчання в адміністративній будівлі (ФОТО, ВІДЕО)
1 Грудня07:23 Рятувальники проводять профілактичні рейди з мешканцями приватного житлового сектору
30 Листопада15:00 Столичні рятувальники забезпечували безпеку на воді, під час перепливання річки Дніпро
30 Листопада13:42 В Головнму управлінні ДСНС України у м. Києві відбулося нагородження особового складу
30 Листопада13:38 Рятувальники навчили дошкільнят правилам пожежної безпеки
30 Листопада07:57 Впродовж минулого тижня (з 22 по 28 листопада) пожежно-рятувальними підрозділами Київського гарнізону здійснено 182 виїздів.
Останні новини