ГоловнаОстанні новини26 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

У Києві відкрито пам’ятний знак герою-ліквідатору Леоніду Петровичу Телятникову

Опубліковано: 26.04.2018, 14:55

26 квітня 1986 року – це день, коли сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – Чорнобильська катастрофа. День, який розподілив мільйони життів на до і після Чорнобиля. І першими хто вийшов на нерівну боротьбу з невидимою радіаційною небезпекою стали герої-пожежні на чолі з Леонідом Петровичем Телятниковим. Саме він був тим керівником, від рішень якого залежало, яке майбутнє чекає не лише столицю України, а й багато країн Європи. І, не дивлячись на реальну небезпеку, в умовах високої температури та радіації Леонід Петрович не тільки прийняв правильні рішення, а й особистим прикладом «заряджав» підлеглих на боротьбу з некерованим атомом.

Його подвиг і досі надихає багатьх з начс, тому влітку 2016 року на пленарному засіданні Київської міської Державної адміністрації депутатами було прийнято рішення надати безіменній площі на перетині вулиць Маршала Малиновського та Добринінської в Оболонському районі ім’я Леоніда Телятникова. З того часу площа носить ім’я легендарного вогнеборця.

Ну а, сьогодні, саме 26 квітня, на площі ім. Леоніда Телятникова відкрито пам’ятний знак на його честь.

Ця подія є визначноє не лише для близьких цієї легендарної особи, колег-ветеранів, а й для усіх рятувальників Київського гарнізону. Прибули на захід керівництво Головного управління, Голова ветеранської організації пожежно-рятувальної служби міста Києва Геннадій Писаренко, Сини Леоніда Петровича Олег та Михайло, ліквідатори аварії на ЧАЕС, ветерани пожежно-рятувальної служби міста Києва та  рятувальники столиці.

Тих, хто загинув під час боротьби зі страшним лихом згадали під час  молебеня в Церкві Ікони Пресвятої Богородиці «Неопалима Купина».

Зібравшись біля пам’ятного знаку, присутні мали змогу висловити кілька теплих слів про Леоніда Телятникова та поділитися своїми спогадами, адже багато хто знав легенду особисто. Честь  відкрити знак випала начальнику Головного управління ДСНС України у м. Києві Андрію Ватоліну та молодшому сину героя-ліквідатора Олегу. А завершилась подія освяченням та покладання квітів до пам’ятного знаку.

Леоніда Петровича Телятникова немає з нами з 2004 року, але пам’ять про нього та його героїзм житиме вічно в наших серцях.

5323.jpg 5266.jpg 4995.jpg 5334.jpg

 

ГУ ДСНС України у м. Києві


   
Останні новини
23 Травня11:47 До водолазів-рятувальників завітали учні Брусилівської загальноосвітньої школи
22 Травня16:32 Польським рятувальникам провели ознайомчу екскурсію
22 Травня16:03 До рятувальників частини спеціальної пожежної техніки на екскурсію завітали школярі
22 Травня14:14 Рятувальники долучились до здачі крові
21 Травня16:08 Делегація польських рятувальників завітала до Київської міської державної адміністрації
21 Травня14:11 Рятувальники провели навчання для працівників однієї із автозаправних станцій столиці
21 Травня13:59 Столичні рятувальники провели профілактичний рейд в житловому секторі
21 Травня10:23 Увага! Попередження про пориви вітру по Києву!
21 Травня08:24 Рятувальники забезпечили пожежну і техногенну безпеку під час підготовки та проведення інавгурації новообраного Президента України
20 Травня17:23 До столичних рятувальників завітали польські колеги
20 Травня08:29 Впродовж минулого тижня (з 13 по 19 травня) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 227 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій
20 Травня07:01 Рятувальники закликають громадян не провокувати пожеж в природних екосистемах!
19 Травня09:58 Рятувальники нагадують дітям про важливість безпечної поведінки
19 Травня08:48 З початку травня на водоймах країни загинуло 38 людей
19 Травня08:43 Вокальний ансамбль «Вогнеборці столиці» посів I місце в номінації «Вокальний ансамбль» IХ Фестивалю героїко-патріотичної пісні
Останні новини