ГоловнаОстанні новини11 Січня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники провели профілактичний захід щодо правил безпеки під час перебування на льоду (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 11.01.2019, 09:37

Вже близько тижня температура повітря вдень та вночі стабільно знижується, а це означає, що кількість прихильників зимової рибалки та просто бажаючих прогулятись по поверхні замерзлого водоймища постійно збільшується. Саме час нагадати мешканцям та гостям столиці, що виходити на кригу навіть у мінусову температуру – дуже ризиковано. Тож, 10 січня столичні рятувальники спільно з представниками ЗМІ провели профілактичну роботу щодо правил  безпеки громадян на льоду в Дарницькому районі на затоці Берковщина.

Ще з самого ранку посеред затоки на кризі зібралась досить велика кількість прихильників зимової рибалки. Не дивлячись на те, що всі розуміють наскільки небезпечним може бути перебування на льоду, бажаючих половити рибу з лунки у зимовий період з роками не зменшується.

На початку заходу рейдовики поспілкувались з рибалками, нагадали їм правила безпечного перебування на льоду та пояснили наскільки небезпечним може виявитись їхнє улюблене заняття. Усім рибалкам роздали листівки соціальної реклами про правила безпеки під час перебування на відкритих водоймах у зимовий період та ще раз наголосили, що, навіть, просто піші прогулянки, не кажучи вже про зимову рибалку, можуть бути дуже небезпечними.

Після бесід з громадянами працівники Служби порятунку 101 перейшли до практичної частини заходу. Столичні рятувальник продемонстрували методи порятунку людини, котра опинилась під кригою. Але може трапитись й таке, що, провалившись під лід, поруч нікого не буде. Саме тому, група водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у м. Києві продемонструвала  методи самопорятунку та надала чіткі рекомендації, як поводитись у таких ситуаціях. Окрім того, усім присутнім детально пояснили, які підручні засоби можна використовувати для самопорятунку та  при допомозі людині, яка потрапила у біду. 

Шановні громадяни та мешканці столиці! Не варто нехтувати правилами безпеки на льоду, адже це може призвести до трагічних наслідків. Пам’ятайте,  що безпечна товщина льоду для однієї людини становить не менше 7см, для групи людей – 15см, а для масового перебування людей на льоду товща льодової криги має становити щонайменш 25см. Відстань від ополонками має бути не менше 6 м. Ні в якому разі не перевіряйте міцність льоду ударом ноги, а якщо лід почав тріщати - бігти заборонено, необхідно відходити повільно, не відриваючи ступні ніг від льоду. Забороняється виходити на лід під час потепління, туману чи снігопаду. Не варто зупинятися біля крутих берегів, підходити до замерзлих у кризі предметів, виїжджати на лід на лижах чи санях, виходити на лід поблизу заводів та підприємств, де є теплі стічні води.  Обов'язково навчайте дітей правилам безпеки під час перебування на відкритих водоймах у зимовий період.

ФОТОАЛЬБОМ

IMG_6979.jpg   IMG_6998.jpg

IMG_7012.jpg   IMG_7032.jpg

IMG_7057.jpg   IMG_7149.jpg

IMG_7081.jpg   IMG_7203.jpg

IMG_7084.jpg

ГУ ДСНС України у м. Києві

 

 

 

 

 


   
Останні новини
20 Квітня09:32 Рятувальники закликають громадян не провокувати пожеж в природних екосистемах!
20 Квітня08:46 Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час проведення другого туру виборів Президента України підрозділи ДСНС несуть службу у посиленому режимі
20 Квітня08:15 Керівництво ДСНС України та Головного управління ДСНС України у м. Києві вдячне усім рятувальникам за виконання службових обов'язків під час чергування на НСК «Олімпійский»
20 Квітня08:05 Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час проведення другого туру виборів Президента України підрозділи ДСНС несуть службу у посиленому режимі
20 Квітня08:02 В Головному управлінні обговорили питання готовності підрозділів до забезпечення пожежної безпеки під час проведення другого туру виборів Президента України
19 Квітня17:58 Столичні рятувальники забезпечують пожежну та техногенну безпеку у місті під час проведення публічних дебатів між кандидатами у президенти України на НСК «Олімпійській»
19 Квітня15:26 Пройшов III заключний етап КВК юних пожежних ім. Л.П. Телятнікова
19 Квітня15:20 Рятувальники провели заняття з пожежної безпеки для студентів одного зі столичних училищ
19 Квітня14:41 Рятувальники перевірили готовність столичних лісопаркових господарств до пожежонебезпечного періоду (ФОТО, ВІДЕО)
19 Квітня13:28 Рятувальники провели тренінг для молодих батьків з надання першої домедичної допомоги дітям.
19 Квітня11:51 В Головному управлінні напередодні другого туру виборів Президента України відбулась інструктивна нарада
19 Квітня09:41 В ДСНС обговорили основні заходи підвищення готовності у період проведення другого туру виборів Президента України
18 Квітня16:29 Відбувся II зональний етап Київського фестивалю веселих та кмітливих юних пожежних
18 Квітня13:27 Рятувальники провели навчання на одному зі столичних ринків
18 Квітня12:56 Рятувальники завітали до Дитячого спеціалізованого санаторія "Салют" аби навчити дітей основам безпечного життя
Останні новини