ГоловнаОстанні новини29 Січня, 2019р.
 Версія для друку

“Завдання МВС щодо забезпечення публічної безпеки на етапі підготовки та під час проведення виборчої кампанії 2019 року для ДСНС є пріоритетними”, - Микола Чечоткін

Опубліковано: 29.01.2019, 09:21

ДСНС спланувала заходи щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки та оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пожежі та небезпечні події під час виборчої кампанії. Усі заходи із забезпечення безпеки під час виборчої кампанії проводяться у тісній взаємодії із координаційними штабами Нацполіції, для чого до їх складу призначено представників ДСНС на всіх рівнях. Про це повідомив Голова Служби Микола Чечоткін під час розширеного засідання колегії Міністерства внутрішніх справ України 28 січня.

Головуючий на засіданні очільник МВС Арсен Аваков підкреслив, що питання забезпечення безпекової складової, а також питання забезпечення законності стосується всіх без винятку органів державної влади і всіх органів МВС.

“Міністерством внутрішніх справ спільно з Центральною виборчою комісією та громадянською мережею «ОПОРА» створена система оперативного реагування на порушення виборчого законодавства. Ви звертаєтесь до нас, коли бачите порушення, ми проводимо перевірку. І якщо є порушення, є відповідна реакція, як з боку МВС так і з боку ЦВК”, - сказав Арсен Аваков.

У свою чергу, Микола Чечоткін зауважив, що з метою забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації під час проведення виборів органи управління та підрозділи ДСНС будуть знаходиться у посиленому режимі несення служби.

“У системі ДСНС на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 7 тис. чоловік особового складу та 2 тис. одиниць пожежно-рятувальної і спеціальної техніки. У разі ускладнення оперативної обстановки можливе посилення сил і засобів ДСНС до 13 тис. чоловік і 3 тис. одиниць техніки. На випадок виявлення вибухонебезпечних предметів у місцях проведення виборів передбачається чергування піротехнічних розрахунків загальною чисельністю 125 чоловік та 50 одиниць техніки. Для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та проведення екстреної медичної евакуації сплановано чергування 9 повітряних суден ДСНС”, - уточнив Голова Служби.

Микола Чечоткін також зазначив, що з урахуванням досвіду, отриманого під час проведеного у грудні 2018 року тактико-спеціального навчання МВС, на місцях уточнюється порядок спільних дій територіальних органів ДСНС з Нацполіцією та Нацгвардією.

Крім того, представники виборчих комісій та обслуговуючий персонал об’єктів, на яких будуть розміщені виборчі дільниці, пройдуть інструктажі з питань пожежної і техногенної безпеки.

Завершуючи доповідь, Микола Чечоткін підкреслив, що Державна служба з надзвичайних ситуацій є і буде залишатися поза політикою.

“Мною заборонено участь особового складу у передвиборчій агітації, використання техніки, адмінбудівель та відомчих засобів масової інформації в інтересах політичних сил чи кандидатів”, - наголосив Голова ДСНС.

1e4a8319.jpg

 6N4A5212.JPG

 

 

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
24 Червня08:48 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
24 Червня08:45 Впродовж минулого тижня столичні вогнеборці ліквідували 135 пожеж
24 Червня08:15 Інформація про стан забруднення атмосферного повітря в м.Києві
24 Червня08:00 Київський гарнізон на «Всеукраїнських змаганнях – «Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019» став переможцем
23 Червня08:40 На Рівненщині пройшли перші в Україні навчання “Rescue Days Ukraine 2019” (ВІДЕО)
23 Червня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку у Києві!
21 Червня08:00 Попередження про метеорологічні умови високого рівня забруднення повітря в м.Києві!
20 Червня14:48 На Рівненщині триває комунікаційний семінар для представників територіальних прес-служб ДСНС України
20 Червня14:30 На Держпідприємстві «Антонов» відбулися навчання з ліквідації займання літака
20 Червня12:59 У Києві відбулися командно-штабні навчання в Печерському районі
20 Червня09:41 На Рівненщині відбудеться комунікаційний семінар для представників територіальних прес-служб ДСНС України
20 Червня08:28 Столичні рятувальники провели роз’яснювальну роботу з населенням щодо безпечного відпочинку біля водоймищ та на природі
19 Червня14:09 Рятувальники провели навчання в одному із столичних бізнес-центрів (ФОТО)
19 Червня13:23 Молоді фахівці зустрілись з керівництвом ГУ ДСНС України у м. Києві
19 Червня10:07 У столиці росте кількість загиблих на воді!
Останні новини