ГоловнаОстанні новини15 Березня, 2019р.
 Версія для друку

У Києві відбулася перша конференція громадської організації «Найсильніший пожежний-рятувальник України»

Опубліковано: 15.03.2019, 18:00

Уже третій рік поспіль в Україні проводяться змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник України». Перші масштабні змагання з цього виду спорту відбулися у 2017 році у Києві, крім того на такому високому рівні ці змагання проходили у Дніпрі. Ну і наймасштабніші змагання з цього виду спорту були проведені у вересні 2018 року на Хрещатику, в яких участь приймали не лише українські рятувальники, а й рятувальники із закордону.

Цей вид спорту дуже швидко набрав популярності серед українських рятувальників, тому існує необхідність просування та популяризації цього виду спорту й надалі. Тож, було прийнято рішення створити громадську організацію «Найсильніший пожежний-рятувальник України», Президентом якої став Сергій Пожарський, а її Генеральним секретарем Андрій Комаров.

Сьогодні, 15 березня, в актовому залі Головного управління ДСНС України у м. Києві відбулася перша Конференція громадської організації «Найсильніший пожежний-рятувальник України», на яку були запрошені люди, які приймають активну участь у розвитку цього виду спорту, аби обговорити подальші дії функціонування організації та популяризацію цих змагань на території України.

З вітальним словом виступив начальник Головного управління ДСНС України у м. Києві Андрій Ватолін, який наголосив, що змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник» зайняли важливе місце серед українських рятувальників, що і підтверджує його стрімкий розвиток.

Під час засідання, колективним рішенням було обрано почесного Президента організації Миколу Чечоткіна. Першим Віце-президентом організації став Андрій Ватолін, а трьома  Віце-президентами організації стали Сергій Крук, Андрій Кульбач та Максим Грицаєнко, кожен з яких будуть відповідати за певні напрямки цього виду спорту. Ці люди є керівниками територіальних управлінь ДСНС України, які зробили чималий внесок у розвиток цих змагань в Україні.

В подальшому планується обирати кандидатів на ці посади за рішенням громадськості.

Аби ця організації існувала, учасників конференції було ознайомлено із проектом статуту, який і було прийнято з деякими поправками.

На завершення, було обговорено основні проблемні питання, які виникають під час організації цих змагань, а також було обговорено пропозиції подальшого розвитку цього виду спорту в Україні.

IMG_1917.jpg IMG_1919.jpg

IMG_1922.jpg IMG_1929.jpg

IMG_1936.jpg IMG_1940.jpg

IMG_1942.jpg IMG_1946.jpg

IMG_1948.jpg

 

ГУ ДСНС України у м. Києві


   
Останні новини
18 Березня17:11 Відбулось засідання мандатної комісії з представниками команд-учасників змагань з футзалу серед збірних команд ДСНС
18 Березня14:35 Столичні вогнеборці ліквідували пожежу в автомобілі
18 Березня14:34 Увага! Попередження про сильні пориви вітру по місту Києву
18 Березня08:28 Впродовж минулого тижня вогнеборці ліквідували 128 пожеж, врятували 1 людину
18 Березня08:18 Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!
16 Березня11:03 Психологи Головного управління взяли участь у Другій практичній конференції "Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист"
15 Березня18:00 У Києві відбулася перша конференція громадської організації «Найсильніший пожежний-рятувальник України»
15 Березня15:21 Обрано переможців з шахового турніру в Київському гарнізоні
15 Березня14:07 Рятувальники провели інформаційно-профілактичний рейд для мешканців багатоповерхових будинків
15 Березня13:04 Рятувальники завітали до однієї зі столичних шкіл
15 Березня09:01 Рятувальники готуються до несення служби під час майбутніх виборів…
12 Березня12:55 Столичні рятувальники провели виїзну нараду
12 Березня12:45 Рятувальникам Загону технічної служби вручили автомобіль та захисне спорядження
11 Березня17:45 У Києві відбулась офіційна церемонія передачі гуманітарної допомоги з Нідерландів для пожежно-рятувальних підрозділів України
11 Березня08:58 Впродовж минулого тижня ліквідовано 95 пожеж, врятовано 5 осіб
Останні новини