ГоловнаОстанні новини19 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники перевірили готовність столичних лісопаркових господарств до пожежонебезпечного періоду (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 19.04.2019, 14:41

У зв’язку з наближенням пожежонебезпечного періоду, заради попередження виникнення пожеж в екосистемах та згідно з рішенням комісії ТЕБ та НС протокол №11 від 08.04.2019 міста Києва, працівники Головного управління провели перевірки стану готовності до пожежонебезпечного періоду лісництв та лісових господарств, розташованих на території м. Києва.

Протягом 15-го та 19-го квітня столичними рятувальниками проведено перевірку стану готовності лісопаркових господарств КО «Київзеленбуд» до протидії пожежам у природних екосистемах.

У ході перевірки основна увага акцентувалась на стані й готовності пожежної та пристосованої техніки в лісопаркових господарствах до гасіння лісових пожеж, утриманні лісових насаджень, наявності паливо-мастильних матеріалів, протипожежного обладнання, інвентарю, наявності наочної агітації, виконанні профілактичних заходів, кількості працівників лісництв, що знаходяться на чергуваннях та їх підготовленості, кількості автомобілів, призначених для підвозу води.

Працівники  ДСНС надали практичну допомогу особовому складу лісового господарства щодо ефективності використання пожежної і пристосованої техніки, а також дій у разі виникнення пожежі. У наявності лісопаркових господарств знаходиться 13 пожежних автомобілів для ліквідації пожеж у природних екосистемах міста. 

Також перевіркою було відзначено, що працівниками лісопаркового господарства проведена значна робота по підготовці пожежної та пристосованої для гасіння лісових масивів техніки, пожежні автомобілі укомплектовані пожежно-технічним обладнанням та шанцевим інструментом для боротьби з вогнем.

Згідно інструкції про порядок взаємодії між підрозділами ДСНС України та лісовими господарствами, якщо на території лісового господарства виникне пожежа і лісничі самостійно не в змозі її ліквідувати, в такому випадку на допомогу викликаються пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС України. 

По завершенню перевірки спеціалісти Головного управління ДСНС зробили висновок, що лісопаркові господарства Святошинське,  Дарницьке та Конче-Заспівське в значній мірі готові до пожежонебезпечного періоду.

З початку 2019 року підрозділи пожежно-рятувальної служби міста Києва 292 рази виїжджали на гасіння пожеж в екосистемах, загальна площа яких становила понад 114 Га. За аналогічний період 2018 року, рятувальники ліквідували 97 таких пожеж, загальною площею понад 20 Га.

У зв’язку з наближенням пожежонебезпечного періоду кількість пожеж в екосистемах столиці може зростати, тому Головне управління ДСНС України у м. Києві закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі та не провокувати пожеж в природних екосистемах. Звертаємося до громадян з проханням не залишати непогашеними вогнища у лісі, не кидати сірники на суху лісову підстилку, не випалювати сміття на присадибних ділянках та не розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями. У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно повідомляти Службу порятунку за номером 101!

                                                                    

IMG_5332.jpg   IMG_5334.jpg

IMG_5337.jpg   IMG_5357.jpg

IMG_5381.jpg   IMG_5397.jpg

IMG_5452.jpg   IMG_5453.jpg

ГУ ДСНС України у м. Києві

 


   
Останні новини
4 Червня09:00 Столичні рятувальники перевіряють міські пляжі на готовність до купального сезону
4 Червня07:15 Впродовж минулого тижня (з 25 по 31 травня) пожежно-рятувальними підрозділами Київського гарнізону здійснено 169 виїздів.
4 Червня07:05 Правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечного чи підозрілого предмету
4 Червня07:00 Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19
3 Червня16:51 Відповідальність громадян – запорука безпеки!
3 Червня12:00 В Головному управлінні відбулась щотижнева оперативна нарада
2 Червня08:00 Безпека дітей - понад усе!
1 Червня12:01 Увага! Попередження про пориви вітру!
31 Травня16:56 Передчасно пішов із життя ветеран пожежної охорони Микола Батечко
31 Травня11:09 Вогнеборців нагороджено за героїзм на пожежі
31 Травня07:30 Увага! Попередження про погіршення погодних умов по Києву
31 Травня07:05 Водолази Аварійно-рятувального загону спеціального призначення отримали спеціальне спорядження
30 Травня12:34 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища у Києві!
29 Травня07:15 Правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечного чи підозрілого предмету
28 Травня07:00 Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19
Останні новини