ГоловнаОстанні новини19 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники перевірили готовність столичних лісопаркових господарств до пожежонебезпечного періоду (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 19.04.2019, 14:41

У зв’язку з наближенням пожежонебезпечного періоду, заради попередження виникнення пожеж в екосистемах та згідно з рішенням комісії ТЕБ та НС протокол №11 від 08.04.2019 міста Києва, працівники Головного управління провели перевірки стану готовності до пожежонебезпечного періоду лісництв та лісових господарств, розташованих на території м. Києва.

Протягом 15-го та 19-го квітня столичними рятувальниками проведено перевірку стану готовності лісопаркових господарств КО «Київзеленбуд» до протидії пожежам у природних екосистемах.

У ході перевірки основна увага акцентувалась на стані й готовності пожежної та пристосованої техніки в лісопаркових господарствах до гасіння лісових пожеж, утриманні лісових насаджень, наявності паливо-мастильних матеріалів, протипожежного обладнання, інвентарю, наявності наочної агітації, виконанні профілактичних заходів, кількості працівників лісництв, що знаходяться на чергуваннях та їх підготовленості, кількості автомобілів, призначених для підвозу води.

Працівники  ДСНС надали практичну допомогу особовому складу лісового господарства щодо ефективності використання пожежної і пристосованої техніки, а також дій у разі виникнення пожежі. У наявності лісопаркових господарств знаходиться 13 пожежних автомобілів для ліквідації пожеж у природних екосистемах міста. 

Також перевіркою було відзначено, що працівниками лісопаркового господарства проведена значна робота по підготовці пожежної та пристосованої для гасіння лісових масивів техніки, пожежні автомобілі укомплектовані пожежно-технічним обладнанням та шанцевим інструментом для боротьби з вогнем.

Згідно інструкції про порядок взаємодії між підрозділами ДСНС України та лісовими господарствами, якщо на території лісового господарства виникне пожежа і лісничі самостійно не в змозі її ліквідувати, в такому випадку на допомогу викликаються пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС України. 

По завершенню перевірки спеціалісти Головного управління ДСНС зробили висновок, що лісопаркові господарства Святошинське,  Дарницьке та Конче-Заспівське в значній мірі готові до пожежонебезпечного періоду.

З початку 2019 року підрозділи пожежно-рятувальної служби міста Києва 292 рази виїжджали на гасіння пожеж в екосистемах, загальна площа яких становила понад 114 Га. За аналогічний період 2018 року, рятувальники ліквідували 97 таких пожеж, загальною площею понад 20 Га.

У зв’язку з наближенням пожежонебезпечного періоду кількість пожеж в екосистемах столиці може зростати, тому Головне управління ДСНС України у м. Києві закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі та не провокувати пожеж в природних екосистемах. Звертаємося до громадян з проханням не залишати непогашеними вогнища у лісі, не кидати сірники на суху лісову підстилку, не випалювати сміття на присадибних ділянках та не розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями. У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно повідомляти Службу порятунку за номером 101!

                                                                    

IMG_5332.jpg   IMG_5334.jpg

IMG_5337.jpg   IMG_5357.jpg

IMG_5381.jpg   IMG_5397.jpg

IMG_5452.jpg   IMG_5453.jpg

ГУ ДСНС України у м. Києві

 


   
Останні новини
19 Травня09:58 Рятувальники нагадують дітям про важливість безпечної поведінки
19 Травня08:48 З початку травня на водоймах країни загинуло 38 людей
19 Травня08:43 Вокальний ансамбль «Вогнеборці столиці» посів I місце в номінації «Вокальний ансамбль» IХ Фестивалю героїко-патріотичної пісні
17 Травня15:32 До Київського гарнізону завітала делегація з Австрійської Республіки
17 Травня14:45 Відбулись змагання на Кубок з міні-футболу серед рятувальників
17 Травня13:07 До українських рятувальників завітала делегація з Фінляндії
17 Травня09:43 Столичні рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
17 Травня08:47 Представники Головного управління ДСНС України взяли участь в І Міжнародна науково-практична конференція «Захист прав людини: міжнародний та вітчизняний досвід»
17 Травня07:01 Рятувальники закликають громадян не провокувати пожеж в природних екосистемах!
16 Травня15:05 Рятувальники долучилися до проведення благодійного фестивалю «Мама+Я»
16 Травня14:07 Столичні рятувальники долучились до святкування Дня Вишиванки (ФОТОАЛЬБОМ)
14 Травня16:33 Увага! Попередження про погіршення погодних умов у Києві!
14 Травня14:35 В Головному управлінні відбулась щотижнева оперативна нарада
13 Травня13:43 Рятувальники провели навчання з дітьми
13 Травня08:15 Впродовж минулого тижня (з 6 по 12 травня) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 197 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій
Останні новини