ГоловнаОстанні новини22 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

У Києві розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 22.04.2019, 13:05

З 22 у столичних школах та дитячих садочках розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності, який триватиме до 28 квітня. Такі тижні знань у всіх районах столиці проводяться тричі на рік: на початку навчального року, напередодні новорічних свят та наприкінці навчального року.

Вже зовсім скоро школяри та дошкільнята зможуть насолодитися літніми канікулами, а це означає, що прийшов час нагадати підростаючому поколінню основні правила безпеки життєдільяності та пожежної безпеки. Протягом  усього тижня вчителі та вихователі організовуватимуть відкриті уроки та проводитимуть бесіди, аби діти знали, як діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації чи іншої небезпеки. Аби тиждень знань пройшов більш інформативно та повчально, до процесу, як і завжди, долучаються працівники Головного управління ДСНС України у м. Києві та його районних підрозділів.

Нажаль, діти завжди були однією з найвразливіших верств населення, адже у маленькому віці важко усвідомити усю небезпеку від пустощів з вогнем або не правильного використання електроприладів. Дитяча цікавість та особливість  малечі цілком захоплюватись ігровим процесом інколи призводить до того, що невинна забава може перерости у реальну загрозу для життя! Звізно ж, на тему безпеки з хлопцями та дівчатами постійно спілкуються батьки,  вчителі та вихователі у навчальних закладах... Але спілкування із справжніми рятувальниками сприймається трохи інакше, більш уважно, адже рятувальники - це люди, які щодня рятують людські життя!

Тож, працівники Столичної служби порятунку активно долучаються до проведення Тиждня знать з безпеки життєдільяності та постійно спілкуються із підростаючим покоління, аби кожен  з них знав, як запобігти виникненню пожежі або іншій надзвичайній сиутації. Дітям нагадають про небезпеку та важкі наслідки від пустощів з вогнем, необережного використання піротехнічних виробів та безвідповідального ставлення до елементарних правил пожежної безпеки. Рятувальники цілий тиждень будуть розказувати малечі, як безпечно відпочивати на природі та біля води, адже маленька недбалість може призвести до масштабної лісової пожежі.

Також, діти дізнаються багато нового про мужню професію вогнеборців, адже  рятувальники розкажуть про своє бойове оснащення та технічні характеристики пожежної техніки. Хлопці та дівчата навчаться користуватися первинними засобами пожежогасіння та стануть свідками ліквідації умовної пожежі. Саме такий формат заходів допоможе підростаючому поколінню усвідомити, що загроза життю досить реальна й інколи вони самі можуть спровокувати небезпечну ситуацію. Хто, як не працівнки Служби порятунку 101 можуть переконати малечу, що лихо краще попередити, а для цього варто дотримуватись правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності! 

ГУ ДСНС України у м. Києві


   
Останні новини
4 Червня09:00 Столичні рятувальники перевіряють міські пляжі на готовність до купального сезону
4 Червня07:15 Впродовж минулого тижня (з 25 по 31 травня) пожежно-рятувальними підрозділами Київського гарнізону здійснено 169 виїздів.
4 Червня07:05 Правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечного чи підозрілого предмету
4 Червня07:00 Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19
3 Червня16:51 Відповідальність громадян – запорука безпеки!
3 Червня12:00 В Головному управлінні відбулась щотижнева оперативна нарада
2 Червня08:00 Безпека дітей - понад усе!
1 Червня12:01 Увага! Попередження про пориви вітру!
31 Травня16:56 Передчасно пішов із життя ветеран пожежної охорони Микола Батечко
31 Травня11:09 Вогнеборців нагороджено за героїзм на пожежі
31 Травня07:30 Увага! Попередження про погіршення погодних умов по Києву
31 Травня07:05 Водолази Аварійно-рятувального загону спеціального призначення отримали спеціальне спорядження
30 Травня12:34 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища у Києві!
29 Травня07:15 Правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечного чи підозрілого предмету
28 Травня07:00 Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19
Останні новини