ГоловнаОстанні новини17 Травня, 2019р.
 Версія для друку

До українських рятувальників завітала делегація з Фінляндії

Опубліковано: 17.05.2019, 13:07

17 травня, в рамках проведення робочої зустрічі, до Державної служби України з надзвичайних ситуацій завітали колеги з Фінляндії. Делегація відвідала 25-у Державну пожежно-рятувальну частину, аби ознайомитися з організацією служби, матеріально-технічною базою та роботою столичних рятувальників.

У складі іноземної делегації в Україну прибули Іллка Хореллі — директор з надзвичайних ситуацій та готовності регіонального державного адміністративного агентства, південно-західної Фінляндії, Міка Грондаль — головний інструктор з питань цивільного захисту, Державна академія з надзвичайних ситуацій, Томмі Віртанен — керівник з питань готовності, Червоний Хрест, південно-західна Фінляндія, Вейко Салмінен – почесний голова добровільної пожежної бригади міста Лахті, Фінляндія, Пекка Сіппола – керівник підготовки добровільної пожежної бригади міста Іулоярві, Фінляндія, Пасі Уурасмаа – керівник тренінгу Фінської асоціації пожежників.

У ході зустрічі обговорювались загальні питання розвитку та реформи української системи у сфері цивільного захисту, організації служб екстренної допомоги в сільських малонаселених районах, тощо. Іноземні колеги ділились досвідом формування добровільних об’єднань, які  співпрацюють зі службами пожежної безпеки.

Столичні рятувальники провели для колег з Фінляндії екскурсію по 25-й Державній пожежно-рятувальній частині міста Києва. Гостям продемонстрували пожежно-рятувальну техніку, обладнання та спорядження, яке вогнеборці використовують у роботі щодня. Також, колег ознайомили з умовами проходження служби рятувальників. Крім того, гостям показали музей історії пожежної техніки міста Києві та продемонстрували презентацію стосовно повноважень органів місцевого самоврядування щодо органазіації заходів цивільного захисту.

Під час спілкування, українські та фінські рятувальники ділилися між собою досвідом роботи у сфері пожежної безпеки та обговорювали перпективу подальшої співпраці. Сподіваємось, колеги з Фінляндії залишились задоволені гостинністю українських рятувальників.

1а.JPG   2а.JPG

4а.JPG   8а.JPG

ГУ ДСНС України у м. Києві


   
Останні новини
19 Травня09:58 Рятувальники нагадують дітям про важливість безпечної поведінки
19 Травня08:48 З початку травня на водоймах країни загинуло 38 людей
19 Травня08:43 Вокальний ансамбль «Вогнеборці столиці» посів I місце в номінації «Вокальний ансамбль» IХ Фестивалю героїко-патріотичної пісні
17 Травня15:32 До Київського гарнізону завітала делегація з Австрійської Республіки
17 Травня14:45 Відбулись змагання на Кубок з міні-футболу серед рятувальників
17 Травня13:07 До українських рятувальників завітала делегація з Фінляндії
17 Травня09:43 Столичні рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
17 Травня08:47 Представники Головного управління ДСНС України взяли участь в І Міжнародна науково-практична конференція «Захист прав людини: міжнародний та вітчизняний досвід»
17 Травня07:01 Рятувальники закликають громадян не провокувати пожеж в природних екосистемах!
16 Травня15:05 Рятувальники долучилися до проведення благодійного фестивалю «Мама+Я»
16 Травня14:07 Столичні рятувальники долучились до святкування Дня Вишиванки (ФОТОАЛЬБОМ)
14 Травня16:33 Увага! Попередження про погіршення погодних умов у Києві!
14 Травня14:35 В Головному управлінні відбулась щотижнева оперативна нарада
13 Травня13:43 Рятувальники провели навчання з дітьми
13 Травня08:15 Впродовж минулого тижня (з 6 по 12 травня) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 197 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій
Останні новини