ГоловнаОстанні новини17 Травня, 2019р.
 Версія для друку

До українських рятувальників завітала делегація з Фінляндії

Опубліковано: 17.05.2019, 13:07

17 травня, в рамках проведення робочої зустрічі, до Державної служби України з надзвичайних ситуацій завітали колеги з Фінляндії. Делегація відвідала 25-у Державну пожежно-рятувальну частину, аби ознайомитися з організацією служби, матеріально-технічною базою та роботою столичних рятувальників.

У складі іноземної делегації в Україну прибули Іллка Хореллі — директор з надзвичайних ситуацій та готовності регіонального державного адміністративного агентства, південно-західної Фінляндії, Міка Грондаль — головний інструктор з питань цивільного захисту, Державна академія з надзвичайних ситуацій, Томмі Віртанен — керівник з питань готовності, Червоний Хрест, південно-західна Фінляндія, Вейко Салмінен – почесний голова добровільної пожежної бригади міста Лахті, Фінляндія, Пекка Сіппола – керівник підготовки добровільної пожежної бригади міста Іулоярві, Фінляндія, Пасі Уурасмаа – керівник тренінгу Фінської асоціації пожежників.

У ході зустрічі обговорювались загальні питання розвитку та реформи української системи у сфері цивільного захисту, організації служб екстренної допомоги в сільських малонаселених районах, тощо. Іноземні колеги ділились досвідом формування добровільних об’єднань, які  співпрацюють зі службами пожежної безпеки.

Столичні рятувальники провели для колег з Фінляндії екскурсію по 25-й Державній пожежно-рятувальній частині міста Києва. Гостям продемонстрували пожежно-рятувальну техніку, обладнання та спорядження, яке вогнеборці використовують у роботі щодня. Також, колег ознайомили з умовами проходження служби рятувальників. Крім того, гостям показали музей історії пожежної техніки міста Києві та продемонстрували презентацію стосовно повноважень органів місцевого самоврядування щодо органазіації заходів цивільного захисту.

Під час спілкування, українські та фінські рятувальники ділилися між собою досвідом роботи у сфері пожежної безпеки та обговорювали перпективу подальшої співпраці. Сподіваємось, колеги з Фінляндії залишились задоволені гостинністю українських рятувальників.

1а.JPG   2а.JPG

4а.JPG   8а.JPG

ГУ ДСНС України у м. Києві


   
Останні новини
20 Липня12:08 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
19 Липня11:06 В Головному управлінні напередодні Парламентських виборів в Україні відбулась інструктивна нарада
19 Липня08:41 В ДСНС обговорили питання підготовки та роботи підрозділів у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України
18 Липня13:01 В ДСНС обговорили питання підготовки та роботи підрозділів у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України
18 Липня09:08 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
18 Липня09:06 МВС та Airbus Helicopter створюють Центр технічного обслуговування Системи авіабезпеки
17 Липня15:12 Рятувальники навчають молодих батьків надавати першу домедичної допомоги дітям
17 Липня08:30 В ДСНС відбулася зустріч з групою міжнародних експертів Програми НАТО з розбудови цілісності та доброчесності
16 Липня08:51 Впродовж минулого тижня вогнеборці ліквідували 145 пожеж
12 Липня13:57 Київський гарнізон втратив справжнього професіонала з безцінним досвідом - Дубіну Петро Назаровича
12 Липня13:24 Увага! Попередження про грози у Києві!
10 Липня16:22 Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління святкує свою 30-ту річницю
10 Липня15:23 Катеру «Відважний» виповнилось 60 років
9 Липня16:01 Столичні рятувальники навчили правилам безпеки дітлахів, котрі відпочивають у дитячому оздоровчому комплексі «Антей»
9 Липня15:43 Увага! Попередження про погіршення погодних умов у Києві!
Останні новини