ГоловнаОстанні новини13 Червня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники провели пожежно -тактичні навчання на станції метро "Палац Україна"

Опубліковано: 13.06.2019, 09:24

13 червня на станції метрополітену "Палац Україна" рятувальники провели нічні пожежно-тактичні навчання, аби відпрацювати дії працівників метрополітену, аварійних служб, підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві у випадку виникнення пожежі на об’єктах станції.

За тактичним задумом навчань пожежа виникла у 4-му вагоні поїзда, який зупинився на станції "Палац Україна" по першій колії. Пожежу виявляє черговий по станції, який знаходиться в цей час на платформі.

Працівники метрополітену повідомили оперативно-координаційний центр Головного управління ДСНС України у м. Києві про виникнення пожежі. Диспетчер поїзний зупинив рух поїздів на лінії, в цей час черговий по станції  організовує евакуацію пасажирів та закриття станції на вхід. Організовується зустріч прибуваючих пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС України у м. Києві. Диспетчер служби електропостачання зняв напругу з контактної рейки та повідомив про пожежу в "Київенерго". Черговий по станції видав працівникам метрополітену протигази, після чого персонал залучається до гасіння (локалізації) пожежі.

У ході навчань рятувальники спільно з працівниками метрополітену відпрацювали дії з проведення розвідки на станції та в тунелях метрополітену, пошуково-рятувальних робіт, евакуації потерпілих, залучення необхідних сил і засобів для гасіння пожежі та недопущення її поширення в метрополітені.

Під час навчань особовим складом проводилася евакуація людей в екстремальних умовах із залученням спеціальної техніки і обладнання, а також гасіння умовної пожежі.

По закінченню заходу було дано оцінку проведеним навчанням та вказано на основні недоліки у ліквідації умовної надзвичайної ситуації.

Всього у навчаннях від Головного управління ДСНС України у м. Києві брали участь 13 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та близько 60 чоловік особового складу. Крім того, на навчаннях були присутні начальники районних управлінь, підрозділи яких були задіяні у навчаннях, вони особисто організовували роботу підпорядкованих їм підрозділів. А з іншими керівниками районних підрозділів в складі ланки газодимозахисної служби були проведені практичні заняття в тунелі метрополітену.

Як зазначив очільник столичних рятувальників Андрій Ватолін: "Такі навчання є вкрай важливими і вони проводяться щомісяця. Вони дають чудову можливість відпрацювати спільні дії працівників метрополітену, аварійних служб, підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві у разі виникнення надзвичайної ситуації, адже це дає змогу запобігти виникненню масштабної пожежі, а також уникнути нещасних випадків."

IMG_8161.jpg IMG_8511.jpg

IMG_8526.jpg IMG_8532.jpg

 

 

IMG_8549.jpg IMG_8583.jpg

IMG_8591.jpg

ГУ ДСНС України у м. Києві


   
Останні новини
16 Листопада16:37 Рятувальники провели навчання на одному з приватних підприємств
16 Листопада14:00 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у побуті
15 Листопада13:52 Між підрозділами Київського гарнізону відбулися змагання з плавання
15 Листопада08:10 Рятувальники провели інформаційно-профілактичний рейд для мешканців багатоповерхових будинків
15 Листопада07:30 Столичні служби та відомства завершили підготовку до осінньо-зимового періоду
15 Листопада07:01 Рятувальники провели масштабні навчання в одному із бізнес-центрів столиці (ФОТО, ВІДЕО)
15 Листопада07:00 Школярі та дошкільнята відвідують столичні пожежно-рятувальні частини
14 Листопада16:31 Столичні рятувальники провели навчання на території ПрАт "Оболонь"
14 Листопада08:11 Увага! Попередження про погіршення погодних умов по Києву
13 Листопада08:24 Увага! Попередження про погіршення погодних умов у Києві
13 Листопада06:15 Впродовж минулого тижня (з 04 по 10 листопада) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 184 виїзди на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій
12 Листопада13:23 В Головному управлінні відбулась щотижнева оперативна нарада
7 Листопада15:22 Увага! Попередження про туман у Києві
7 Листопада14:33 Столичні рятувальники провели профілактичний рейд в приватному житловому секторі
6 Листопада15:34 Cтоличні рятувальники провели заняття на протипожежну тематику в одному із соціально-реабілітаційних центрів
Останні новини