ГоловнаОстанні новини12 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники провели навчання в електродепо «Дарниця» КП «Київський метрополітен»

Опубліковано: 12.08.2019, 08:00

10 серпня в електродепо метрополітену «Дарниця» рятувальники провели навчання щодо порятунку умовного постраждалого внаслідок падіння на колію метрополітену.

Такі навчання рятувальники Київського гарнізону проводитимуть вперше, адже підрозділ який спеціалізується на подібних роботах, а саме Частина гірничо-рятувальних робіт АРЗ СП була нещодавно включена до штату ГУ ДСНС України у м. Києві.

Тож мета навчань – це відпрацювання прийомів та методів порятунку людей, що впали на колію метрополітену та потрапили під рухомий склад. Також під час таких навчань відпрацьовується взаємодія дій рятувальників та аварійних служб метрополітену. Крім того, під час навчань рятувальники ознайомлюються з оперативно-тактичною характеристикою метрополітену м. Києва.

За тактичним задумом навчань в часи пік відбулося раптове падіння людини, з власної необережності, на колію метрополітену перед прибуваючим до перону рухомим складом(потягом). Працівниками метрополітену було оповіщено підрозділи гірничо-рятувальників у м. Києві через ОКЦ, про факт падіння людини на колію метрополітену.

Працівники метрополітену повідомили до Служби порятунку «101» про надзвичайну ситуацію. Диспетчер поїзний зупинив рух поїздів на лінії та організовується зустріч прибуваючих пожежно-рятувальних підрозділів та гірничо-рятувального підрозділу. Диспетчер служби електропостачання зняв напругу з контактної рейки та повідомив в "Київенерго".

Під час навчань рятувальники відпрацювали технологічний процес з організації робіт на вилучення з-під рухомого складу людини, яку затиснуло між струмоприймачем і контактною рейкою. Також відпрацювали процес з організації робіт з вилучення з-під рухомого складу людини, яку затиснуло між колісною парою (важільно-гальмівною передачею) і ходовою рейкою.

Крім того, у ході навчань рятувальники перевірили час виклику рятувальних підрозділів та час прибуття цих підрозділів до місця події. Також під час навчань визначили необхідну кількість сил та засобів для деблокування постраждалого з під рухомого складу та час, який необхідний на вилучення з під рухомого складу людини, яку затиснуло рухомим складом.

По закінченню заходу було дано оцінку проведеним навчанням та вказано на основні недоліки у ліквідації умовної надзвичайної ситуації.

Такі навчання проводитимуться на регулярній основі, адже рятувальники вдосконалюють свої уміння та навички, що прискорює час порятунку тих хто цього потребує.

IMG_1978.JPG     IMG_1984.JPG

IMG_1996.JPG     IMG_2012.JPG

ГУ ДСНС України у м. Києві


   
Останні новини
24 Серпня08:53 Привітання начальника Головного управління з Днем Незалежності України
24 Серпня08:52 Привітання Голови ДСНС Миколи Чечоткіна із Днем незалежності України
24 Серпня08:37 У період відзначення Дня Незалежності України рятувальники працюють в посиленому режим несення служби
24 Серпня08:30 У період відзначення 28-ї річниці незалежності України та урочистих заходів до Дня Державного Прапора України рятувальники ДСНС перейшли на посилений режим несення служби
23 Серпня12:27 В Головному управлінні провели урочисту церемонію підняття Державного Прапора України
23 Серпня09:55 Привітання начальника ГУ ДСНС України у м. Києві до Дня Державного Прапора України
23 Серпня08:07 Рятувальники Київського гарнізону вшановують пам'ять загиблих колег
23 Серпня08:01 Попередження про пожежну небезпеку на території м. Києва
22 Серпня14:47 Рятувальники провели нічні пожежно-тактичні навчання в столичному метрополітені
21 Серпня15:38 Столичні рятувальники провели навчання на території Печерської районної державної адміністрації
20 Серпня16:28 Впродовж минулого тижня (в період з 12 до 18 серпня) пожежно-рятувальними підрозділами Київського гарнізону здійснено 226 виїздів.
19 Серпня14:00 Рятувальники отримали черговий лист вдячності за свою високопрофесійну роботу
19 Серпня09:16 Рятувальники провели навчання в одному із столичних бізнес-центрів
19 Серпня08:35 Рятувальники провели навчання з пошуково-рятувальних робіт на Дніпрі
16 Серпня16:39 Рятувальникам Головного управління ДСНС України у м.Києві вручили новий автомобіль
Останні новини