Версія для друку

Між підрозділами Київського гарнізону відбулися змагання з плавання

Опубліковано: 15.11.2019, 13:52

Сьогодні, 14 листопада, в Київському гарнізоні відбулись змагання з плавання.

В програму змагань входило плавання вільним стилем на дистанції 100 метрів. До складу кожної команди входило по 2 учасника . Найменша сума часу, набрана усіма учасниками команди визначила переможців змагання.
У завзятій боротьбі найкращий результат показала команда Головного управління. Вони отримали головну винагороду – Перехідний кубок. За ними, друге місце посіла команда Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та третє місце виборола команда Святошинського району.

Окрім того, були обрані переможці в особистих заліках! Так, Перше місце виборов Ігор Федоренко, представник команди Головного управління. Друге місце посів Олег Мельник, представник Дарницьке РУ ГУ ДСНС України у м. Києві. Третє місце - Олексій Полішко, представник Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Головне управління ДСНС України у м. Києві вітає всіх переможців, призерів та учасників змагань і бажає й надалі досягати нових перемог.

Головне управління ДСНС України у м. Києві вітає всіх учасників змагань та бажає й надалі досягати нових перемог.