ГоловнаОстанні новини22 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Відбулись навчання на одному із підприємств столичної Оболоні

Опубліковано: 22.11.2019, 07:14
Одним із вагомих факторів, що впливають на загальний стан безпеки на підприємствах, а точніше на дотримання вимог і правил пожежної безпеки залишається проведення спеціальних навчань.
 
Чергові такі навчання з відпрацювання дій у разі виникнення аварійної ситуації на підприємстві провели рятувальники Оболонського районного управління.
 
Основна ж мета даних навчань - перевірка та відпрацювання взаємодії підрозділів ДСНС та персоналу підприємства щодо реагування та ліквідації наслідків можливих надзвичайних подій на об’єкті.
 
У відповідності до розроблених інструкцій, ще до приїзду на місце події першого пожежно-рятувального підрозділу, адміністрація підприємства подбала про безпеку працюючого персоналу, провівши його евакуацію у безпечне місце.
 
Завдяки чітко скоординованим та оперативним діям рятувальників 25-ї державної пожежно-рятувальної частини, умовну пожежу вдалося швидко ліквідувати та не допустити додаткового руйнування конструкцій та людських жертв.
 
Проведення навчань дозволило особовому складу чергових караулів краще вивчити планування об‘єкту, розташування шляхів евакуації та джерел протипожежного водопостачання, що дозволить у випадку реальної проблеми діяти на підприємстві більш впевнено та ефективно.
 
Після проведення навчань рятувальники нагадали учасникам основні вимоги правил пожежної безпеки на робочому місці та у побуті. Особливо звернули увагу на чіткий алгоритм дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території об’єкта, ще раз обговорили особливості правильної і швидкої евакуації.
 
Наприкінці навчань рятувальники продемонстрували працівникам об’єкту сучасну пожежну техніку та аварійно-рятувальне обладнання.
 
Окремо зупинились на темі вибухонебезпечних предметів. Рятувальники розповіли учасникам заходу першочергові дії при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів, які служби слід викликати в такій ситуації.
 
Також представники Служби порятунку продемонстрували, як правильно користуватися вогнегасниками і надали можливість охочим особисто потренуватись. Адже кожен громадянин повинен знати, як правильно застосовувати вогнегасник та вміти на практиці ним користуватися.
IMG_4289.JPG
IMG_4379.JPG
IMG_4313.JPG

   
Останні новини
16 Грудня08:50 Впродовж минулого тижня (з 09 по 15 грудня) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 208 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій
16 Грудня07:23 Рятувальники провели навчання з працівниками Солом’янської РДА
16 Грудня07:17 «Страху не було, був обов’язок», - Олександр Товстенко, ветеран ліквідатор аварії на ЧАЕС
14 Грудня08:00 Звернення начальника Головного управління Андрія Ватоліна до ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
13 Грудня13:09 Столичні рятувальники вшанували пам'ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
13 Грудня10:02 Рятувальники взяли участь у IV-й Міжнародній науково-практичній конференції щодо антикорупційної політики.
13 Грудня07:59 В ДСНС відбулися командно-штабні навчання з питань реагування на загрози осінньо-зимового періоду
12 Грудня10:36 Увага! Попередження про туман у Києві
12 Грудня08:00 Впродовж минулого тижня (з 02 по 08 грудень) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 214 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій
12 Грудня07:02 Рятувальники долучилися до Дня Батьківського самоврядування у форматі «Батьківський хакатон» (ФОТО)
11 Грудня08:01 Увага! Попередження про туман у Києві
11 Грудня07:59 Українські рятувальники вшанували загиблих в одеській трагедії
6 Грудня09:14 У Кропивницькому триває дводенний семінар для фахівців ДСНС України з підвищення ефективності роботи у сфері комунікації
5 Грудня17:31 Під час навчання на держпідприємтві «Антонов» загасили «палаючий» літак та евакуювали екіпаж
5 Грудня11:42 У столиці пройшла Конференція Спортивної федерації пожежно – прикладного спорту України
Останні новини