ГоловнаОстанні новини22 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Відбулись навчання на одному із підприємств столичної Оболоні

Опубліковано: 22.11.2019, 07:14
Одним із вагомих факторів, що впливають на загальний стан безпеки на підприємствах, а точніше на дотримання вимог і правил пожежної безпеки залишається проведення спеціальних навчань.
 
Чергові такі навчання з відпрацювання дій у разі виникнення аварійної ситуації на підприємстві провели рятувальники Оболонського районного управління.
 
Основна ж мета даних навчань - перевірка та відпрацювання взаємодії підрозділів ДСНС та персоналу підприємства щодо реагування та ліквідації наслідків можливих надзвичайних подій на об’єкті.
 
У відповідності до розроблених інструкцій, ще до приїзду на місце події першого пожежно-рятувального підрозділу, адміністрація підприємства подбала про безпеку працюючого персоналу, провівши його евакуацію у безпечне місце.
 
Завдяки чітко скоординованим та оперативним діям рятувальників 25-ї державної пожежно-рятувальної частини, умовну пожежу вдалося швидко ліквідувати та не допустити додаткового руйнування конструкцій та людських жертв.
 
Проведення навчань дозволило особовому складу чергових караулів краще вивчити планування об‘єкту, розташування шляхів евакуації та джерел протипожежного водопостачання, що дозволить у випадку реальної проблеми діяти на підприємстві більш впевнено та ефективно.
 
Після проведення навчань рятувальники нагадали учасникам основні вимоги правил пожежної безпеки на робочому місці та у побуті. Особливо звернули увагу на чіткий алгоритм дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території об’єкта, ще раз обговорили особливості правильної і швидкої евакуації.
 
Наприкінці навчань рятувальники продемонстрували працівникам об’єкту сучасну пожежну техніку та аварійно-рятувальне обладнання.
 
Окремо зупинились на темі вибухонебезпечних предметів. Рятувальники розповіли учасникам заходу першочергові дії при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів, які служби слід викликати в такій ситуації.
 
Також представники Служби порятунку продемонстрували, як правильно користуватися вогнегасниками і надали можливість охочим особисто потренуватись. Адже кожен громадянин повинен знати, як правильно застосовувати вогнегасник та вміти на практиці ним користуватися.
IMG_4289.JPG
IMG_4379.JPG
IMG_4313.JPG

   
Останні новини
10 Серпня09:42 Впродовж минулого тижня (з 3 по 9 серпня) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 313 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій
10 Серпня08:02 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті
10 Серпня08:01 Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19
6 Серпня08:24 Впродовж минулого тижня (з 27 липня по 2 серпня) пожежно-рятувальними підрозділами Київського гарнізону здійснено 268 виїздів.
5 Серпня08:01 В Головному управлінні відбулась щотижнева оперативна нарада
31 Липня15:54 Столичні рятувальники проводять пожежно-тактичні навчання на підприємствах столиці
31 Липня07:30 Рятувальники провели спільний профілактичний рейд у лісопарковій зоні (ФОТО)
30 Липня16:56 У столичному гарнізоні відбувся конкурс «Найкращий начальник караулу»
29 Липня16:10 Рішучі дії 9-річної дівчинки запобігли страшному лиху
29 Липня08:03 Впродовж минулого тижня (з 20 по 26 липня) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 275 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій
29 Липня07:01 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
28 Липня14:35 Рятувальники отримали новий пожежний автомобіль
27 Липня15:54 Рятувальники проводять профілактичні рейди у лісопаркових зонах столиці
25 Липня09:45 Попередження про погіршення погодних умов
24 Липня07:03 Київський вогнеборець Володимир Карпенко про роботу, яка стала для нього сенсом життя
Останні новини