ГоловнаОстанні новини20 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Відбулось штабне тренування по ліквідації можливих надзвичайних ситуацій у зимовий період

Опубліковано: 20.11.2019, 14:13

20 листопада у КП «Центр організації дорожнього руху» відбулись штабні тренування з органами управління цивільного захисту територіальної підсистеми міста Києва єдиної державної системи цивільного захисту щодо завдань при реагуванні на надзвичайні ситуації під час погіршення погодних умов у зимовий період.

На засіданні були присутні керівники Управління з питань цивільного захисту КМДА, транспортної та житлово-комунальної інфраструктури, Голови районних в місті Києві державних адміністрацій, представники Національної поліції України та патрульної поліції, а також Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Цілями зустрічі було перевірити повноту і реальність розроблених планів реагування управління та сил цивільного захисту щодо виконання завдань у разі загрози або виникненні метеорологічних надзвичайних ситуацій. Також вдосконалити навички взаємодії органів управління та сил цивільного захисту та перевірити їхню готовність.

На засіданні підіймались питання щодо попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій на системах газо-, електро-, тепло-, водопостачання усіх форм власності. Також обговорили питання відкриття стаціонарних пунктів обігріву та надання медичної допомоги людям, які цього потребують.

Заступник Голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв підкреслив важливість організації роботи пунктів обмеження руху автомобільного транспорту на основних магістралях в'їзду у столицю та залучення додаткової техніки при погіршенні погодних умов у зимовий період.

   IMG_0207.jpg     IMG_0258.jpg

ГУ ДСНС України у м. Києві


   
Останні новини
16 Грудня08:50 Впродовж минулого тижня (з 09 по 15 грудня) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 208 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій
16 Грудня07:23 Рятувальники провели навчання з працівниками Солом’янської РДА
16 Грудня07:17 «Страху не було, був обов’язок», - Олександр Товстенко, ветеран ліквідатор аварії на ЧАЕС
14 Грудня08:00 Звернення начальника Головного управління Андрія Ватоліна до ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
13 Грудня13:09 Столичні рятувальники вшанували пам'ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
13 Грудня10:02 Рятувальники взяли участь у IV-й Міжнародній науково-практичній конференції щодо антикорупційної політики.
13 Грудня07:59 В ДСНС відбулися командно-штабні навчання з питань реагування на загрози осінньо-зимового періоду
12 Грудня10:36 Увага! Попередження про туман у Києві
12 Грудня08:00 Впродовж минулого тижня (з 02 по 08 грудень) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 214 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій
12 Грудня07:02 Рятувальники долучилися до Дня Батьківського самоврядування у форматі «Батьківський хакатон» (ФОТО)
11 Грудня08:01 Увага! Попередження про туман у Києві
11 Грудня07:59 Українські рятувальники вшанували загиблих в одеській трагедії
6 Грудня09:14 У Кропивницькому триває дводенний семінар для фахівців ДСНС України з підвищення ефективності роботи у сфері комунікації
5 Грудня17:31 Під час навчання на держпідприємтві «Антонов» загасили «палаючий» літак та евакуювали екіпаж
5 Грудня11:42 У столиці пройшла Конференція Спортивної федерації пожежно – прикладного спорту України
Останні новини