ГоловнаОстанні новини3 Липня, 2020р.
 Версія для друку

У Києві відбулися спільні навчання рятувальників столиці щодо ліквідації лісових пожеж (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 03.07.2020, 07:15


2 липня у Києві на базі КП «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа» під керівництвом заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелеєва відбулися тактико-спеціальні навчання щодо відпрацювання спільних дій при ліквідації пожеж в екосистемах.

Участь у навчаннях брали рятувальники Головного управління ДСНС України у м. Києві, рятувальники Київської служби порятунку, представники комунального підприємства «Лісопаркове господарство «Конча Заспа», навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва, Національного природного парку «Голосіївський», Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України, представники екологічної лабораторії, а також управління патрульної поліції міста Києва.

У зв'язку із підвищенням середньодобових температурних показників повітря підвищується і кількість виїздів на ліквідацію пожеж в екосистемах. Лише з початку 2020 року підрозділами Головного управління ДСНС України у м. Києві здійснено 334 виїзди на ліквідацію пожеж в екосистемах на загальній на площі 133,8 Га. 

Метою проведення таких навчань є перевірка готовності лісопаркового господарства до ліквідації пожеж в лісопаркових зонах, а також злагодженості дій інших служб під час гасіння масштабних пожеж в екосистемах.

Відповідно до задуму навчань, пішим патрулем лісопаркового господарства було виявлено та затримано порушників, які здійснили розведення багаття у необладнаному для цього місці. Патрулем було викликано пожежне відділення КП «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа» та наряд поліції, якому було передано порушників.

Під час другої вввідної відпрацбовувались дії щодо «Виявлення осередку пожежі за допомогою системи раннього виявлення пожеж (відеоспостереження). Черговим спостерігачем було виявлено займання лісу в одному з кварталів Конча-Заспівського лісництва. Інтенсивність розповсюдження вогню була значно посилена сильним поривчастим вітром. Було прийнято рішення щодо оповіщення та залучення додаткових сил та засобів протипожежних підрозділів міста. З метою координації дій з ліквідації лісової пожежі, створено оперативний штаб гасіння пожежі. 

Аби запобігти розповсюдженню вогню на більшу площу, працівниками комунального підприємства «Лісопаркове господарство «Конча Заспа» відпрацьовувалися заходи щодо локалізації пожежі шляхом оборювання території трактором. Після чого, пожежними підрозділами ДСНС України та Київської служби порятунку «КАРС» було проведено бойове розгортання для подачі води, для гасіння умовної лісової пожежі та незначних осередків горіння.

У результаті злагоджених та професійних дій усіх учасників навчань, займання було успішно ліквідоване. Екологічна лабораторія проводила заміри повітря на перевищення продуктів горіння.

У навчаннях брали участь понад 50 осіб особового складу рятувальних служб та 15 одиниць пожежної та аварійно-рятувальної техніки.

ФОТОАЛЬБОМ

   
Останні новини
5 Серпня08:24 Впродовж минулого тижня (з 27 липня по 2 серпня) пожежно-рятувальними підрозділами Київського гарнізону здійснено 268 виїздів.
5 Серпня08:01 В Головному управлінні відбулась щотижнева оперативна нарада
5 Серпня07:00 Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19
3 Серпня07:20 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті
31 Липня15:54 Столичні рятувальники проводять пожежно-тактичні навчання на підприємствах столиці
31 Липня07:30 Рятувальники провели спільний профілактичний рейд у лісопарковій зоні (ФОТО)
30 Липня16:56 У столичному гарнізоні відбувся конкурс «Найкращий начальник караулу»
29 Липня16:10 Рішучі дії 9-річної дівчинки запобігли страшному лиху
29 Липня08:03 Впродовж минулого тижня (з 20 по 26 липня) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 275 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій
29 Липня07:01 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
28 Липня14:35 Рятувальники отримали новий пожежний автомобіль
27 Липня15:54 Рятувальники проводять профілактичні рейди у лісопаркових зонах столиці
25 Липня09:45 Попередження про погіршення погодних умов
24 Липня07:03 Київський вогнеборець Володимир Карпенко про роботу, яка стала для нього сенсом життя
22 Липня16:23 Рятувальники провели профілактичний рейд у лісопарковій зоні
Останні новини