ГоловнаОстанні новини14 Липня, 2020р.
 Версія для друку

У столичному гарнізоні визначилися переможець та призери турніру з міні-футболу

Опубліковано: 14.07.2020, 07:35

Сьогодні, 13 липня, у Києві в рамках спортивної спартакіади 2020 року завершилися гарнізонні змагання з міні-футболу серед команд апарату та підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві.
Нагадаємо, що перед початком турніру, команди-учасники були поділені на чотири ігрові групи «А», «В», «С» і «D», в кожній групі було по чотири команди, дві найкращі з яких пройшли у чвертьфінал.
Саме сьогодні, із восьми найкращих команд, визначалися переможець та призери турніру. З початку команди боролися за вихід у півфінальні матчі, переможці яких і вийшли до фіналу, де і визначився переможець турніру. Кожна команда складається з 5 спортсменів (4 в полі та 1 воротар). Тривалість однієї гри продовжувалася 2 тайми по 12 хвилин з п’яти хвилинною перервою.
Отже, за результатами сьогоднішніх змагань, у матчі за третє місце між командами Солом'янського районного управління та управління з організації пожежно-профілактичної діяльності у державних установах, перемогу святкували, із рахунком 5-0, рятувальники Солом'янського району, які вибороли бронзові нагороди турніру. А у головному матчі між першою командою апарату Головного управління та рятувальниками Оболонського району, в якому визначалась доля переможця турніру з міні-футболу, перемогу у напруженому поєдинку, із рахунком 3-2, здобула команда апарату Головного управління.
Переможців було нагороджено медалями, кубками, дипломами та цінними подарунками.
Головне управління ДСНС України у м. Києві вітає переможців, призерів та всіх учасників змагань та бажає й надалі досягати нових перемог.