За вікном останні дні зими, температура повітря з кожним днем підіймається і на подвір’ї стає дедалі тепліше. Але пожежі у побуті через нехтування громадянами елементарних правил пожежної безпеки все ж таки трапляються. Задля того, щоб вберегти мешканців житлового сектору від таких випадків, наші рятувальники постійно проводять з ними профілактичну роботу. Тому, сьогодні інспекторським складом Солом'янського, Святошинського, Дніпровського та Деснянського районних управлінь ГУ ДСНС України у м. Києві було проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу.
Під час проведення інформаційно-профілактичної роботи, основна увага приділялася правилам пожежної безпеки при експлуатації електричних приладів, а також при поводженні з відкритим вогнем. Крім того, громадянам пояснили наскільки небезпечним може бути паління у ліжку та нагадали елементарні правила пожежної безпеки вдома. Вогнеборці зауважили, що небезпечним місцем в помешканні є кухня. У кухні зосереджені як відкрите полум’я, так і високотемпературні прилади (духова шафа, мікрохвильова піч, електрочайник, тостер та інші). Продукти, залишені без нагляду на плиті чи в печі, необережно кинуті сірники у відро для сміття, - найпоширеніші "винуватці" пожеж на кухнях. Полум'я від газової плити здатне запалити будь-які горючі матеріали. Конфорки електричної плити після її вимикання залишаються гарячими набагато довше, ніж газової, тож залишений над плитою рушник або інший горючий предмет може зайнятися навіть через певний час.
Для кращого ознайомлення з правилами пожежної безпеки представники Служби порятунку 101 залишили громадянам застережні листівки з порадами щодо дотримання правил пожежної безпеки. Крім того, рятувальники нагадали про правила поведінки при виявленні ВНП.
Головне управління ДСНС України у м. Києві звертається до всіх мешканців столиці з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті! Пам’ятайте, що Ваша безпека залежить тільки від Вас, а відповідальність – рятує життя!
ГУ ДСНС України у м. Києві