ГоловнаОстанні новини26 Лютого, 2021р.
 Версія для друку

Столичні рятувальники провели навчання на території одного із торговельних центрів (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 26.02.2021, 12:04

25 лютого рятувальники Святошинського району провели завершальну частину практичного навчання з ліквідації надзвичайної ситуації на території одного із торговельних закладів. Власне, сам тренінг поділявся на дві частини: теоретичну частину та практичну.

Під час теоретичного блоку навчань, який відбувся 18 лютого, рятувальники провели лекцію, під час якої розповіли персоналу торговельного закладу про важливість дотримання правил пожежної і техногенної безпеки на робочому місці та в побуті, також розповіли про порядок дій у разі виникнення пожежі, продемонстрували, як користуватися первинними засобами пожежогасіння, до речі, кожен охочий мав змогу самостійно загасити умовну пожежу за допомогою вогнегасників. Також було звернено увагу на правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Метою практичної частини навчань є відпрацювання дій як вогнеборців, так і персоналу об’єкту у разі можливої пожежі на території об’єкту.

За тактичним задумом, в результаті короткого замкнення в одному із торгових рядів, виникла пожежа на площі понад 100 кв. м та почала розповсюджуватись на поряд розташовані торговельні площі.

Черговий охоронець, який виявив пожежу, повідомив охороні торговельного центру і викликав рятувальників. До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів, співробітники закладу торгівлі організовували евакуацію людей та зустрічали прибуваючі пожежно-рятувальні підрозділи.

Під час відпрацювання практичної частини навчань, вогнеборці проводили розвідку, оцінювали складність ситуації, займалися евакуацією людей та ліквідацією пожежі.

Персонал об’єкту та рятувальники із тактичним задумом навчань впоралися. Загалом, на навчаннях було задіяно 5 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 22 чоловіки особового складу.

Об'єкти такого типу, які знаходяться в столиці, завжди переповнені великою кількістю людей, тож рятувальники систематично відпрацьовують кожен з таких об’єктів, аби у випадку справжньої надзвичайної ситуації бути готовими і не допустити трагічних наслідків.

Такі навчання дають рятувальникам можливість відпрацювати свої професійні навички, вивчити оперативно-тактичну характеристику об'єкту, місце розташування пожежних гідрантів та внутрішніх пожежних кранів, що вкрай важливо знати при виникненні реальної загрози. У свою чергу персонал об’єкту відпрацьовує свої первинні дії щодо ліквідації надзвичайної ситуації та евакуації людей до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів.

ФОТОАЛЬБОМ

ГУ ДСНС України у м. Києві


   
Останні новини
14 Квітня07:26 Впродовж минулого тижня (з 5 по 11 квітня) пожежно-рятувальними підрозділами Київського гарнізону здійснено 208 виїздів
14 Квітня07:21 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
14 Квітня06:50 Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19
14 Квітня06:00 Закликаємо врятувати життя донечці дніпропетровського рятувальника Олексія Шевчика!
9 Квітня14:00 Інформація щодо стану виконання доручення Прем’єр-міністра України від 11.03.2021 № 10033/1/1-21
8 Квітня07:32 Інформація щодо стану виконання доручення Прем’єр-міністра України від 27.01.2021 № 2768/1/1-21
7 Квітня09:10 Попередження про погіршення погодних умов
7 Квітня08:37 Впродовж минулого тижня (з 29 березня по 4 квітня) пожежно-рятувальними підрозділами Київського гарнізону здійснено 164 виїзди
6 Квітня12:57 В Головному управлінні відбулася щотижнева оперативна нарада
3 Квітня08:30 Рятувальники столиці проводять інформаційно-розяснювальну роботу з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки
2 Квітня14:38 Рятувальники провели профілактичного рейд у житловому секторі
31 Березня14:08 В Головному управлінні відбулась щотижнева оперативна нарада
31 Березня06:45 Рівень довіри суспільства до рятувальників один з найвищих в Україні!
30 Березня16:31 Завершився конкурс дитячих робіт на протипожежну та техногенну тематику
30 Березня08:00 Впродовж минулого тижня (з 22 по 28 березня) пожежно-рятувальні підрозділи Київського гарнізону здійснили 257 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій
Останні новини