ГоловнаОстанні новини13 Червня, 2021р.
 Версія для друку

У столиці визначено переможців змагань "Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2021" (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 13.06.2021, 10:00

Сьогодні, 11 червня, на базі спортивного комплексу Головного управління ДСНС України у м. Києві  пройшли змагання пожежно-рятувальних підрозділів "Найсильніший пожежний рятувальних Київ-2021".

Нагадаємо, що до столиці прибули 7 команд з різних куточків України, які змагалися за почесне звання "Найсильніший рятувальник". Також для визначення найсильнішого пожежного-рятувальника столиці змагалося 12 команд Київського гарнізону. Найсильніших визначали у 3-х категоріях: індивідуальні забіги, командні естафети та тандеми.

Всього в змаганнях брало участь 116 учасників.

Отже, за результатами індивідуальних забігів у жінок у чемпіонаті України, а їх у сьогоднішніх змаганнях було 9 учасниць, переможцями та призерами змагань стали:

3-тє місце посіла представниця команди Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Тетяна Олійник;

2-ю стала представниця команди Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Надія Чікіда;

1-ше місце виборола представниця команди Головного управління ДСНС України у м. Києві Оксана Чехместренко.

За результатами індивідуальних забігів у чоловіків у чемпіонаті України, переможцями та призерами змагань стали:

3-тє місце зайняв представник команди Головного управління ДСНС України у Львівській області Михайло Русин;

2-им став представник команди Головного управління ДСНС України у м. Києві Володимир Дудка;

1-ше місце виборов представник команди Головного управління ДСНС України у м. Києві Олександр Баран.

Визначилися також і найсильніші пожежні рятувальники міста Києва в індивідуальних забігах серед команд Київського гарнізону:

3-тє місце зайняв представник команди аварійно-рятувального загону спеціального призначення Павло Петрук;

2-им став представник команди Подільського районного управління Руслан Смоловік;

1-ше місце виборов представник команди Святошинського районного управління Дмитро Бочковський.

За результатами забігів у номінації "Тандем", переможцями та призерами змагань у чемпіонаті України "Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2021" стали:

3-тє місце – представники команди Головного управління ДСНС України у Івано-Франківській області;

2-ге місце – представники команди Головного управління ДСНС України у Львівській області;

1-ше місце – представники команди Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Найсильнішими тандемами серед підрозділів Київського гарнізону стали:

3-тє місце – представники команди аварійно-рятувального загону спеціального призначення;

2-ге місце – представники команди  Подільського районного управління;

1-ше місце – представники команди Святошинського районного управління.

За результатами забігів у номінації «Командна естафета», переможцями та призерами чемпіонату України стали:

3-тє місце зайняла команда Головного управління ДСНС України у Івано-Франківській області;

2-ми стали команда Головного управління ДСНС України у Львівській області;

1-ше місце виборола команда Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Переможцями та призерами змагань у номінації "Командна естафета" серед команд Київського гарнізону стали:

3-тє місце – команда аварійно-рятувального загону спеціального призначення;

2-ге місце – команда Подільського районного управління;

1-ше місце – команда Святошинського районного управління.

За результатами змагань в загальнокомандному заліку переможцями та призерами змагань у Чемпіонаті України "Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2021" стали:

3-тє місце – команда Головного управління ДСНС України в Дніпропетровської області;

2-ге місце - команда Головного управління ДСНС України у Львівській області;

1-ше місце - команда Головного управління ДСНС України у м. Києві.

В загальнокомандному заліку серед команд Київського гарнізону стали:

3-тє місце – команда загону технічної служби;

Окрім того, на змаганнях було відзначено наймолодшого та найстаршого учасників змагань, їм було вручено відповідні грамоти. Отже, наймолодшим учасником змагань став представник команди Шевченківського районного управління Віктор Будько (19 років), а найстаршим – представник команди Головного управління ДСНС України у Дніпропертовській області Ростислав Бельмас (55 років).

На гостей та учасників заходу чекало безліч сюрпризів та незабутніх емоцій. А головне — видовищне шоу від професіональних вогнеборців. Крім того, усі присутні мали можливість на власні очі побачити в яких умовах шліфується сила, витривалість та вправність пожежних-рятувальників!

Дякуємо всім, хто прийшов цього дня підтримати учасників! Вітаємо переможців та призерів змагань!