ГоловнаОстанні новини15 Липня, 2021р.
 Версія для друку

Діти завітали на екскурсію до Державної пожежно-рятувальної частини Голосіївського району

Опубліковано: 15.07.2021, 16:56


Так, 15 липня до 44-ої Пожежно-рятувальної частини Голосіївського району завітали вихованці приватного закладу "ХЕППІ РОНІ ".

Маленьким гостям рятувальники показали пожежний інвентар та форму вогнеборців, розповіли про особливості роботи вогнеборців.
Хлопцям та дівчатам продемонстрували матеріально-технічне оснащення для подолання пожеж та надзвичайних ситуацій. Діти із захватом розглядали пожежну техніку й уважно слухали розповідь пожежних про автомобілі та цікави історії зі служби. Окрім того, рятувальники нагадали хлопцям та дівчатам правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Наостанок, вогнеборці показали учням наскільки оперативно і злагоджено необхідно виконувати усі дії, аби своєчасно ліквідувати пожежу. Також дозволили маленьким гостям посидіти у пожежному автомобілі , щоб відчути себе у ролі справжніх рятувальників.

Зустріч із рятувальниками подарувала дітлахам незабутні враження та яскраві емоції. Вони були безмежно вдячні за отриманні знання та можливість відчути себе справжніми героями-рятувальниками. Рятувальники також подякували дітям та їх вихователям, а також вкотре наголосили на тому, що правила безпеки життєдіяльності повинні закладатися від самого раннього дитинства. Крім того, вогнеборці нагадали правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

1 (4).jpg2 (5).jpg

5.jpg3 (5).jpg

                                        ГУ ДСНС України в м. Києві


   
Останні новини
22 Вересня06:44 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
22 Вересня00:00 Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19
21 Вересня12:02 В Головному управлінні відбулася щотижнева оперативна нарада
21 Вересня08:19 Впродовж минулого тижня (з 13 по 19 вересня) пожежно-рятувальними підрозділами Київського гарнізону здійснено 198 виїздів.
20 Вересня16:04 Столичні рятувальники продовжують спільно з поліцейськими проводити у закладах освіти інформаційно-профілактичних захід "День з поліцейським та рятівником"
18 Вересня08:26 Лауреати Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник року" отримали нагороди від Глави Держави
17 Вересня13:30 Привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій із Днем рятівника
17 Вересня13:29 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у м. Києві з Днем рятівника!
16 Вересня07:36 Рятувальники спільно з правоохоронцями проведуть показові навчання для учнів однієї зі столичних шкіл
15 Вересня16:23 У Києві рятувальники спільно з поліцейськими у закладах освіти проводять інтерактивні заняття.
15 Вересня15:21 Рятувальники спільно з правоохоронцями проведуть показові навчання для учнів однієї зі столичних шкіл
14 Вересня17:36 У Києві рятувальники спільно з поліцейськими продовжують проводити у закладах освіти інформаційно-профілактичних захід "День з поліцейським та рятівником"
14 Вересня08:37 Впродовж минулого тижня (з 6 по 12 вересня) пожежно-рятувальними підрозділами Київського гарнізону здійснено 242 виїзди.
14 Вересня07:14 Рятувальники спільно з правоохоронцями проведуть показові навчання для учнів однієї зі столичних шкіл
13 Вересня16:42 Столичні рятувальники спільно з поліцейськими проводять у закладах освіти інформаційно-профілактичних захід "День з поліцейським та рятівником"
Останні новини