ГоловнаОстанні новини14 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

У Києві рятувальники спільно з поліцейськими продовжують проводити у закладах освіти інформаційно-профілактичних захід "День з поліцейським та рятівником"

Опубліковано: 14.09.2021, 17:36
Вже другий день у столичних школах проводиться акція "День з поліцейським та рятівником" і все це для того, аби виховати у підростаючого покоління правильне ставлення до культури безпеки життєдіяльності. Нагадаємо, саме для цього після початку нового навчального року, Міністром внутрішніх справ України було доручено провести у всіх закладах загальної середньої освіти інформаційно-профілактичні подібні заходи і триватиму вони до 25 вересня.
Сьогодні в одній із шкіл Оболонського району столиці пройшли показові навчання, рятувальники та поліцейські показали та розказати всім учасникам освітнього процесу, що безпека – це головний елемент навчання.
Заходи у школі розпочалися із евакуації усіх учасників навчального процесу зі школи, а їх налічувалося понад 900 чоловік. Сама евакуація з будівлі навчального закладу зайняла близько 5 хвилин, було відразу помітно, що педагогічний колектив відпрацьовував з учнями цю вправу.
Після чого, дітям було продемонстровано можливості спецтехніки, кожен бажаючий мав змогу загасити умовну пожежу із пожежного ствола та вогнегасника. Також, для засвоєння матеріалу, рятувальники та поліцейські роздавали дітям листівки із зазначенням правил пожежної безпеки, цивільного захисту, правил дорожнього руху та інших важливих питань безпеки.
Така робота також проводилася сьогодні у Святошинському, Деснянському, Дніпровському та Печерському районах столиці.ФОТОАЛЬБОМ 

   
Останні новини
24 Вересня07:08 Кредо життя "Запобігти. Врятувати. Допомогти." - Євген Кічкар
24 Вересня06:44 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
24 Вересня00:00 Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19
21 Вересня12:02 В Головному управлінні відбулася щотижнева оперативна нарада
21 Вересня08:19 Впродовж минулого тижня (з 13 по 19 вересня) пожежно-рятувальними підрозділами Київського гарнізону здійснено 198 виїздів.
20 Вересня16:04 Столичні рятувальники продовжують спільно з поліцейськими проводити у закладах освіти інформаційно-профілактичних захід "День з поліцейським та рятівником"
18 Вересня08:26 Лауреати Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник року" отримали нагороди від Глави Держави
17 Вересня13:30 Привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій із Днем рятівника
17 Вересня13:29 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у м. Києві з Днем рятівника!
16 Вересня07:36 Рятувальники спільно з правоохоронцями проведуть показові навчання для учнів однієї зі столичних шкіл
15 Вересня16:23 У Києві рятувальники спільно з поліцейськими у закладах освіти проводять інтерактивні заняття.
15 Вересня15:21 Рятувальники спільно з правоохоронцями проведуть показові навчання для учнів однієї зі столичних шкіл
14 Вересня17:36 У Києві рятувальники спільно з поліцейськими продовжують проводити у закладах освіти інформаційно-профілактичних захід "День з поліцейським та рятівником"
14 Вересня08:37 Впродовж минулого тижня (з 6 по 12 вересня) пожежно-рятувальними підрозділами Київського гарнізону здійснено 242 виїзди.
14 Вересня07:14 Рятувальники спільно з правоохоронцями проведуть показові навчання для учнів однієї зі столичних шкіл
Останні новини