ГоловнаБізнесуОрганізація здійснення державного нагляду (контролю)Перевірка житлових будинків
 Версія для друку

Інформація про організацію планових та позапланових перевірок житлових будинків підвищенної поверховості та висотних будинків

Головним управлінням ДСНС України у м. Києві на виконання  доручення Прем’єр-міністра України від 16.01.2019 № 50768/1/1-18 та доручення ДСНС України від 21.01.2019 № 02-928/261 протягом лютого - листопада здійснюються перевірки житлових будинків підвищеної поверховості та висотних будинків щодо дотримання управителями вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.

            Так, протягом лютого-липня поточного року працівниками Головного управління перевірено 1697 житлових будинків зазначеної категорії із 2612. За результатами перевірок виявлено 30803 порушень вимог пожежної та техногенної безпеки, 12061 з яких не виконано з попередніх років та підтверджуються до виконання до цього часу.

Встановлено, що в 67 будинках відсутня автоматична система протипожежного захисту; на 1240 будинках несправне внутрішнє протипожежне водопостачання; 970 будинків потребують заміни або ремонту систем електропостачання; у 1182 будинках шляхи евакуації не відповідають вимогам; 1419 будинки не забезпечені первинними засобами пожежогасіння.

За порушення вимог пожежної безпеки 829 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Одночасно, з метою попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності громадян працівниками Головного управління з мешканцями та управителями житлових будинків проводиться профілактично-роз’яснювальна робота.

Крім цього, проблемні питання протипожежного захисту будинків постійно висвітлюються у засобах масової інформації всіх рівнів: на телебаченні – 14 раз, по радіо – 16 раз, в газетах і журналах – 22 публікацій, в інтернет-виданнях – 68. Розповсюджено серед населення 6707 примірників друкованої продукції (листівки, буклети тощо), проведено з обслуговуючим персоналом будинків 1707 інструктажів.

Разом з тим, посадовими особами ДСНС м. Києва до органів влади та органів місцевого самоврядування надіслано 11 інформацій про стан протипожежного захисту житлових будинків.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Твіт