ГоловнаПодії в гарнізоні
Знайдено: 486

Події в гарнізоні

23 Червня19:50 Завершився перший день Чемпіонатів із пожежно-прикладного спорту
Як усі ви вже знаєте, у столиці сьогодні, 23 червня, розпочалися Чемпіонати України з пожежно-прикладного спорту серед чоловіків та юнаків та Чемпіонат ДСНС України з пожежно-прикладного спорту серед жінок. На Чемпіонати прибуло 23 команди з різних регіонів країни. Після цілого дня запеклої та безкомпромісної боротьби за звання кращого, нарешті оголосили результати.
30 Квітня14:51 Рятувальники Столичної служби порятунку 101 взяли участь у навчаннях з ліквідації лісових пожеж
Сьогодні, 30 квітня, рятувальники Головного управління ДСНС України у м. Києві взяли участь у спільних показових навчаннях з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми міста Києва єдиної державної системи цивільного захисту по запобіганню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених лісовими пожежами у Дарницькому районі. Навчання проходили на території Микільського лісництва комунального підприємства "Дарницьке лісопаркове господарство".
3 Серпня16:53 В Головному управлінні відбулась щотижнева оперативна нарада
3 серпня у актовому залі Головного управління ДСНС України у м. Києві відбулася службова нарада за участю керівного складу Київського гарнізону по підсумкам оперативно-службової діяльності підрозділів за минулий тиждень.

    Твіт