ГоловнаПодії в гарнізоні
Знайдено: 423

Події в гарнізоні

12 Лютого17:39 У Головному управлінні проведено семінар-тренінг щодо організації інформування населення з основних питань цивільного захисту
Для більш якісного інформування населення про правила безпечної життєдіяльності та роботи з представниками засобів масової інформації, у кожному районному підрозділі Київського гарнізону призначено відповідальну особу за даним напрямком.
12 Січня18:03 Рятувальники стали на ковзани аби провести незвичайний профілактичний захід
Що може бути кращим за активний відпочинок на ковзанці в чудовий морозний день? Лише катання на ковзанах поруч із справжніми рятувальниками! Адже такий час проводження буде не лише приємним, а й безпечним та корисним. Так, так, ви все правильно зрозуміли, рятувальники також полюбляють кататися на ковзанах і не аби як, а в бойовому одязі. Звичайно для них це не просто відпочинок, а в першу чергу можливість в інтерактивній формі провести профілактику серед мешканців та гостей столиці стосовно безпечного відпочинку у зимовий період.
10 Січня16:21 Рятувальники провели профілактичний захід щодо правил безпеки під час перебування на льоду
Вже близько тижня температура повітря вдень та вночі стабільно знижується, а це означає, що кількість прихильників зимової рибалки та просто бажаючих прогулятись по поверхні замерзлого водоймища постійно збільшується. Саме час нагадати мешканцям та гостям столиці, що виходити на кригу навіть у мінусову температуру – дуже ризиковано. Тож, 10 січня столичні рятувальники спільно з представниками ЗМІ провели профілактичну роботу щодо правил безпеки громадян на льоду в Дарницькому районі на затоці Берковщина.
23 Серпня14:52 У Головному управлінні відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 27-ї річниці Незалежності України
Сьогодні, 23 серпня, в актовій залі Головного управління ДСНС України у м. Києві зібралися столичні рятувальники, аби провести урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці Незалежності України.
14 Серпня17:57 Столичні рятувальники провели навчання щодо ліквідації наслідків ДТП
Столичним рятувальникам нерідко доводиться надавати допомогу постраждалим у дорожньо-транспортних пригодах і для того, щоб завжди на високому рівні діяти у подібних ситуаціях, співробітники ДСНС регулярно проводять навчання.
26 Липня18:11 Рятувальники провели навчання в одній зі столичних адміністративних будівель
26 липня на території однієї з адміністративних будівель Національного банку України столичні рятувальники провели практичні навчання по ліквідації умовної пожежі.

    Твіт