ГоловнаПодії в гарнізоні
Знайдено: 494

Події в гарнізоні

20 Жовтня13:12 Між Україною та Польською Республікою підписано Меморандум про співробітництво та реалізацію проєкту
Сьогодні між Головним управлінням ДСНС України у м. Києві та Воєводською Комендатурою Державної пожежної служби у місті Краків було підписано Меморандум про співробітництво та реалізацію проєкту «Підвищення ефективності реагування українських аварійно-рятувальних служб на надзвичайні ситуації – етап IV».
23 Червня19:50 Завершився перший день Чемпіонатів із пожежно-прикладного спорту
Як усі ви вже знаєте, у столиці сьогодні, 23 червня, розпочалися Чемпіонати України з пожежно-прикладного спорту серед чоловіків та юнаків та Чемпіонат ДСНС України з пожежно-прикладного спорту серед жінок. На Чемпіонати прибуло 23 команди з різних регіонів країни. Після цілого дня запеклої та безкомпромісної боротьби за звання кращого, нарешті оголосили результати.
30 Квітня14:51 Рятувальники Столичної служби порятунку 101 взяли участь у навчаннях з ліквідації лісових пожеж
Сьогодні, 30 квітня, рятувальники Головного управління ДСНС України у м. Києві взяли участь у спільних показових навчаннях з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми міста Києва єдиної державної системи цивільного захисту по запобіганню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених лісовими пожежами у Дарницькому районі. Навчання проходили на території Микільського лісництва комунального підприємства "Дарницьке лісопаркове господарство".

    Твіт