ГоловнаПодії в гарнізоні
Знайдено: 479

Події в гарнізоні

30 Квітня14:51 Рятувальники Столичної служби порятунку 101 взяли участь у навчаннях з ліквідації лісових пожеж
Сьогодні, 30 квітня, рятувальники Головного управління ДСНС України у м. Києві взяли участь у спільних показових навчаннях з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми міста Києва єдиної державної системи цивільного захисту по запобіганню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених лісовими пожежами у Дарницькому районі. Навчання проходили на території Микільського лісництва комунального підприємства "Дарницьке лісопаркове господарство".
3 Серпня16:53 В Головному управлінні відбулась щотижнева оперативна нарада
3 серпня у актовому залі Головного управління ДСНС України у м. Києві відбулася службова нарада за участю керівного складу Київського гарнізону по підсумкам оперативно-службової діяльності підрозділів за минулий тиждень.
29 Липня16:36 Рятувальники провели профілактичний рейд у лісопарковій зоні
29 липня рятувальники Оболонського районного управління спільно з представниками Патрульної поліції провели профілактичний рейд в одній із лісопаркових зон Пуща-Водиці. До участі в заході також було запрошено і представників засобів масової інформації аби донести вкрай важливі повідомлення та застереження до якомога більшої кількості населення.
13 Липня16:33 У столичному гарнізоні визначилися переможець та призери турніру з міні-футболу
Сьогодні, 13 липня, у Києві в рамках спортивної спартакіади 2020 року завершилися гарнізонні змагання з міні-футболу серед команд апарату та підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві.
10 Липня14:15 Визначилися останні чвертьфіналісти турніру з міні-футболу серед команд столичного гарнізону
10 липня відбулися останні матчі відбору до наступного етапу гарнізонних змагань з міні-футболу серед команд апарату та підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві, що проходять в рамках спартакіади 2020 року.
8 Липня16:04 Завершився другий день турніру з міні-футболу серед команд столичного гарнізону
8 липня, у Києві, на базі 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини пройшов другий день гарнізонних змагань з міні-футболу серед команд апарату та підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві. Змагання проходять в рамках спортивної спартакіади 2020 року.

    Твіт