ГоловнаПодії в гарнізоні
Знайдено: 447

Події в гарнізоні

19 Листопада13:18 Рятувальники провели навчання в одному із торговельних центрів столиці
19 листопада на території одного із торговельних центрів столиці по просп. Перемоги, 24, рятувальники Шевченківського району провели практично-тактичні навчання, аби відпрацювати з працівниками центру дії у разі виникнення надзвичайної ситуації.
17 Травня15:36 До Київського гарнізону завітала делегація з Австрійської Республіки
17 травня до Київського гарнізону завітала делегація Служби пожежої безпеки Федеральної землі Форарльберг Австрійської Республіки. Делегація перебувала у Києві декілька днів з неофіційним візитом на чолі з командувачем відділу пожежної безпеки гідроелектростанції Федеральної землі Форарльберг пан Юрген Зауервайн. Ці вогнеборці мають у зоні своєї відповідальності не лише десять гідроелектростанцій, а й цивільні об’єкти. Тож, австрійські колеги не могли не скористатися можливістю завітати до столичних рятувальників аби ознайомитись із принциипами роботи та підготовки українських колег-пожежників.
17 Травня15:21 Відбулись змагання на Кубок з міні-футболу серед рятувальників
17 травня на футбольному полі 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини відбулися змагання з міні-футболу серед груп фізичної культури апарату Головного управління ДСНС України у м. Києві.
16 Травня14:12 Столичні рятувальники долучились до святкування Дня Вишиванки
Століттями українські родини берегли народні традиції та передавали їх від покоління до покоління. Сучасність не є виключенням і з кожним роком українські національні цінності все більше вшановуються родинами не лише на свята, а й в повсякденному житті: на роботі та навчанні...
10 Квітня16:16 Рятувальники провели показовий день цивільного захисту
10 квітня вогнеборці Деснянського району столиці разом із представниками Управління освіти Деснянської районної державної адміністрації у м. Києві, керівниками закладів освіти району та учнями спеціалізованої школи №307 провели показовий день цивільного захисту.
23 Березня09:11 Столичні рятувальники провели тактичні навчання в Адміністративній будівлі київської обласної державної адміністрації
23 березня, напередодні виборів Президента України 2019, столичні рятувальники провели тактичні навчання в Адміністративній будівлі київської обласної державної адміністрації, де знаходиться Центральна виборча комісія.

    Твіт