ГоловнаПодії в гарнізоні
Знайдено: 441

Події в гарнізоні

19 Листопада13:18 Рятувальники провели навчання в одному із торговельних центрів столиці
19 листопада на території одного із торговельних центрів столиці по просп. Перемоги, 24, рятувальники Шевченківського району провели практично-тактичні навчання, аби відпрацювати з працівниками центру дії у разі виникнення надзвичайної ситуації.
17 Травня15:36 До Київського гарнізону завітала делегація з Австрійської Республіки
17 травня до Київського гарнізону завітала делегація Служби пожежої безпеки Федеральної землі Форарльберг Австрійської Республіки. Делегація перебувала у Києві декілька днів з неофіційним візитом на чолі з командувачем відділу пожежної безпеки гідроелектростанції Федеральної землі Форарльберг пан Юрген Зауервайн. Ці вогнеборці мають у зоні своєї відповідальності не лише десять гідроелектростанцій, а й цивільні об’єкти. Тож, австрійські колеги не могли не скористатися можливістю завітати до столичних рятувальників аби ознайомитись із принциипами роботи та підготовки українських колег-пожежників.
17 Травня15:21 Відбулись змагання на Кубок з міні-футболу серед рятувальників
17 травня на футбольному полі 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини відбулися змагання з міні-футболу серед груп фізичної культури апарату Головного управління ДСНС України у м. Києві.
16 Травня14:12 Столичні рятувальники долучились до святкування Дня Вишиванки
Століттями українські родини берегли народні традиції та передавали їх від покоління до покоління. Сучасність не є виключенням і з кожним роком українські національні цінності все більше вшановуються родинами не лише на свята, а й в повсякденному житті: на роботі та навчанні...
10 Квітня16:16 Рятувальники провели показовий день цивільного захисту
10 квітня вогнеборці Деснянського району столиці разом із представниками Управління освіти Деснянської районної державної адміністрації у м. Києві, керівниками закладів освіти району та учнями спеціалізованої школи №307 провели показовий день цивільного захисту.
23 Березня09:11 Столичні рятувальники провели тактичні навчання в Адміністративній будівлі київської обласної державної адміністрації
23 березня, напередодні виборів Президента України 2019, столичні рятувальники провели тактичні навчання в Адміністративній будівлі київської обласної державної адміністрації, де знаходиться Центральна виборча комісія.
12 Лютого17:39 У Головному управлінні проведено семінар-тренінг щодо організації інформування населення з основних питань цивільного захисту
Для більш якісного інформування населення про правила безпечної життєдіяльності та роботи з представниками засобів масової інформації, у кожному районному підрозділі Київського гарнізону призначено відповідальну особу за даним напрямком.
12 Січня18:03 Рятувальники стали на ковзани аби провести незвичайний профілактичний захід
Що може бути кращим за активний відпочинок на ковзанці в чудовий морозний день? Лише катання на ковзанах поруч із справжніми рятувальниками! Адже такий час проводження буде не лише приємним, а й безпечним та корисним. Так, так, ви все правильно зрозуміли, рятувальники також полюбляють кататися на ковзанах і не аби як, а в бойовому одязі. Звичайно для них це не просто відпочинок, а в першу чергу можливість в інтерактивній формі провести профілактику серед мешканців та гостей столиці стосовно безпечного відпочинку у зимовий період.
10 Січня16:21 Рятувальники провели профілактичний захід щодо правил безпеки під час перебування на льоду
Вже близько тижня температура повітря вдень та вночі стабільно знижується, а це означає, що кількість прихильників зимової рибалки та просто бажаючих прогулятись по поверхні замерзлого водоймища постійно збільшується. Саме час нагадати мешканцям та гостям столиці, що виходити на кригу навіть у мінусову температуру – дуже ризиковано. Тож, 10 січня столичні рятувальники спільно з представниками ЗМІ провели профілактичну роботу щодо правил безпеки громадян на льоду в Дарницькому районі на затоці Берковщина.

    Твіт