Контраст
Шрифт

Рятувальники провели навчальний тренінг для працівників Верховної Ради України

clock
08.06.2023 12:39

Упродовж двох насичених днів наші досвідчені лектори розповідали про:

✔️ Перш за все, зосередились на протимінній безпеці, де слухачі дізнались про небезпеку вибухових пристроїв, їх принципи роботи та правила поведінки при виявленні. 

✔️ Наші фахівці з хімічної та радіаційної безпеки розповіли про техногенні та радіаційні загрози, а також про найефективніші способи мінімізації їх наслідків. 

✔️ Однак, безпека не обмежується лише фізичними аспектами, тому наші психологи розповідали про психологічну допомогу постраждалим. Вони поділилися особливостями своєї роботи та надали корисні поради щодо подолання стресу в екстремальних ситуаціях.

✔️ Останньою, але не менш важливою, була тема першої домедичної допомоги. Наші висококваліфіковані працівники провели захопливий майстер-клас, де кожен мав змогу спробувати себе у ролі рятувальника та виконати масаж серця на спеціальному навчальному манекені. Показали, як правильно застосовувати турнікети та розглянули найпоширеніші помилки, яких слід уникати при наданні першої допомоги.

Гості з Верховної Ради України активно брали участь та ставили багато питань. Вони розуміють, що такі базові знання та навички є незамінними в сучасних реаліях, де загроза може з’явитись будь-коли.

 

Схожі матеріали